Jewellery
Number of items: 47
1441512
19024
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) figaro karkötő, aranyozott résszel, jelzett, h:20 cm, nettó: 19,6 g
5 000 HUF
1441502
19025
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) lila pillangós karlánc, jelzett, h:19 cm, nettó: 2,9 g
1 000 HUF
1441483
19026
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) lapos pancer emblémás karlánc, jelzett, h:19 cm nettó: 7,1 g
1 800 HUF
1441476
19027
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) csigás karlánc, állítható, jelzett, max:19 cm nettó: 3,5 g
1 200 HUF
1441470
19028
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) cicás-szíves karlánc, jelzett, h:17 cm nettó: 4,9 g
1 400 HUF
1441430
19029
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) mackós karlánc, jelzett, h:18,5 cm nettó: 4,8 g
1 400 HUF
1441373
19030
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) csillagos-angyalos karlánc, jelzett, h:17,5 cm nettó: 5,8 g
1 600 HUF
1441320
19031
280
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) kettétört szív alakú függő, jelzett, nettó: 3,5 g
1 200 HUF
1441315
19032
280
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) szív alakú medál, jelzett, nettó: 4,1 g
1 200 HUF
1441514
19033
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) óvális királylánc, aranyozott résszel, jelzett, h:21 cm, nettó: 10,7 g
2 800 HUF
1441504
19034
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) szíves karkötő, jelzett, h:20 cm, nettó: 35,9 g
9 000 HUF
1441497
19035
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) csacsis gyerekkarlánc, jelzett, állítható, h:15,5 cm, nettó: 3,3 g
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m