Jewellery
Number of items: 83
1437436
19024
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, méret::60, jelzett, nettó:2,6 g
1 000 HUF
1437437
19025
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) teknős mintás gyűrű, méret::58, jelzett, nettó:4,9 g
1 200 HUF
1437442
19026
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) koronás könyvjelző, 10×2 cm, jelzett, nettó:13,9 g
3 600 HUF
1437606
19027
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) havasi gyopár függő, jelzett, 1,8×2 cm, nettó: 1,5 g
1 000 HUF
1437635
19028
279
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.), karlánc, jelzett, h:18 cm, nettó: 7,1 g
1 800 HUF
1437661
19029
279
4800
Jewellery
Ezüst (Ag.) rózsamintás nyaklánc, jelzett, h:40 cm, nettó: 18,8 g
4 800 HUF
1437684
19030
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) pillangós nyaklánc, jelzett, h:15,5 cm, nettó: 3,2 g
1 000 HUF
1437732
19031
279
5500
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, m:10 cm, nettó:20 g
5 500 HUF
1437700
19032
279
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret:67, nettó: 5 g
2 000 HUF
1435720
19033
279
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kinyitható kanál, csont nyéllel, jelzett (1858), h:19 cm, bruttó: 51 g
12 000 HUF
1437702
19034
279
3200
Jewellery
Ezüst (Ag.) pálma függő, szintetikus kövekkel, jelzett, h:4,5 cm, nettó: 7 g
3 200 HUF
1437419
19035
279
Jewellery
Ezüst (Ag.) zománc díszített dobozka, jelzett, 3×2 cm, nettó: 14 g
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m