Military

Number of items: 26

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
31093.

1 000 HUF

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem sérült, szennyezett mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2- korróziónyom Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal with damaged ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF corrosion NMK 429.
31094.

1 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
31095.

800 HUF

1960. "Lövészbajnok" aranyozott és zománcozott fém jelvény (36mm) T:2
31096.

2 000 HUF
11

~1970-1980. 100db-os vegyes tétel, benne "A Haza Fegyveres Szolgálatában - 25 év", "Közbiztonsági Érem", "A Haza Szolgálatáért" kitüntetések T:2,2- zománchiba
31097.

5 000 HUF

31098.

5 000 HUF

31099.

16 000 HUF
43,36
50,00

31100.

12 000 HUF

3db-os kitüntetés tétel: 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1964. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban + ~1970. "Munkásőr" zománcozott jelvény T:1,2,2-
31101.

800 HUF

9db-os vegyes militária kitűző és jelvény tétel, közte 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem nem eredeti mellszalaggal, 1953. "Dobó István Emlékverseny" zománcozott fém jelvény, cserélt tűvel T:2
31102.

1 400 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "702. Karbantartó Zászlóalj - 2. Gyaloghadosztály" Br érem (40mm) T:2 USA ND "702nd Maintenance Battalion - Second Infantry Division" Br medal (40mm) C:XF
31103.

1 000 HUF

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati Bronz Érdemérem" Br kitüntetés mellszalaggal (40mm) T:2 Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon (40mm) C:XF
31104.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF