Number of items: 85
1390119
11091
276
Zsolnay pillangós bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis máz alatti repedésekkel, 11×11×6 cm
3 000 HUF
1390636
11092
276
26000
Zsolnay pillangós váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:34 cm
26 000 HUF
1390707
11093
276
6 000 HUF
1390709
11094
276
4 000 HUF
1390640
11095
276
Zsolnay rózsa mintás mokkás csésze és alj párban ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 19×14 cm
12 000 HUF
1401427
11096
276
Zsolnay teás csészealjak (9db), matricás, jelzett, kopott, d:15 db (9 db)
2 000 HUF
1330927
11097
276
4 000 HUF
1394762
11098
276
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
5 000 HUF
1304369
11099
276
1410509
11100
276
Zsolnay Éva porcelán teáscsésze, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, d: 9,5 cm
1 400 HUF
1370540
11101
276
2 400 HUF
1412210
11102
276
Hollóházi Riolit áttört kosárka "Siófoki emlék" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×15 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m