Jewellery

Number of items: 57

Ezüst(Ag), halványlila gyöngyökkel díszített nyaklánc, állítható hosszúságú, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,9 g
19036.

1 600 HUF

Ezüst(Ag), szívekkel és gyönggyel díszített bokalánc, állítható hosszúságú, jelzett, h: 22 cm, bruttó: 3,3 g
19037.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) karikás anker nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 7,7 g
19038.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) bordázott figaro nyaklánc, jelzett, h: 61 cm, nettó: 16,5 g
19039.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) hullámmintás nyaklánc, jelzett, h: 59 cm, nettó: 13,1 g
19040.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 18,7 g
19041.

4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag), kövekkel gazdagon díszített, aranyozott gyűrű, jelzett, méret: 55, br: 9,1 g
19042.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 55,5 cm, nettó: 27,9 g
19043.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) lapos kígyó karlánc, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,9 g
19044.

1 200 HUF

Ezüst (Ag.)  fagylatos kanál, jelzett, mesterjeggyel (VCD), gravírozott címerrel, h:14 cm (2×), nettó:55 g
19045.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) bordázott cigarettatárca, jelzett, 9x6x12 cm, nettó: 107,5 g
19046.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) tálka "1780 Mária Terézia" tallérral, jelzett, d: 9 cm, nettó: 64,3 g
19047.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF