Flea Market
Number of items: 388
1391720
11580
273
Flea Market
2 darabos puzzle (kirakó) tétel: 2001 Hexenlochmühle ( Schwarzwald, Németország), 1500 darabos Ravensburger puzzle (kirakó), hiánytalan, 84x60 cm. B-25 Mitchell amerikai repülőgép, 1000 darabos Trefl puzzle (kirakó), hiánytalan, 68x48 cm.
1 400 HUF
1391786
11581
273
Flea Market
Fa szivarosdoboz, a tetején Victor Schmidt & Söhne Wien Budapest felirattal, sérülésekkel, 18x26x7 cm.
1 000 HUF
1391817
11582
273
Flea Market
Cilio Shaker, eredeti dobozában, m: 22 cm.
1391371
11583
273
2200
Flea Market
Intarziás fa doboz, zárral, de a kulcs hiányzik, néhol foltos, kopott, 16x24x10 cm.
2 200 HUF
1391353
11584
273
3200
Flea Market
Intarziás fadoboz, EK monogrammal, kisebb kopásokkal, 11x22x4 cm.
3 200 HUF
1391345
11585
273
Flea Market
2 db. fadoboz, Fratti Ertsey Testvérek Oradea-Mare (Nagyvárad), Írószertartó, foltosak, kisebb kopásokkal, 13x25x4 cm, 7x23x2 cm.
1 400 HUF
1391445
11586
273
Flea Market
3 db. gyógyszerész fiola, jó állapotban.
2 400 HUF
1393523
11587
273
Flea Market
cca 1900 Öntöttvas figurális gyertyatartó, m: 25 cm
6 000 HUF
1395266
11588
273
Flea Market
Velence. Gobelin kép, sérült üvegezett keretben, 32×92 cm
6 000 HUF
1395589
11589
273
Flea Market
Jelzés nélkül: Mitológiai jelenet. Fa intarzia, keretben, 19×27 cm
3 000 HUF
1395587
11590
273
Flea Market
Jelzés nélkül: Női akt. Fa intarzia, keretben, 39×26 cm
3 000 HUF
1391545
11591
273
Flea Market
Régi vasalótartó, vas, 37x14 cm.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m