Jewellery
Number of items: 91
1393424
19060
273
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) pitykegomb, jelzett, 4×2,5×2,5 cm, nettó 7 gr.
5 000 HUF
1390539
19061
273
Jewellery
Ezüst kétfüles tálka, Ag, nettó:76gr., jelzett, d:11,5cm fülekkel, kis horpadással/ Silver Bowl, Ag, net: 76gr, marked, with a small dent, d:11.5 cm
20 000 HUF
1395110
19062
273
Jewellery
Ezüst teaszűrő, Ag., nettó:67,4gr., jelzett, 14x10cm / Silver tea-strainer, Ag, net.. 67,4gr, marked, 14x10 cm
18 000 HUF
1390266
19063
273
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó csipesz, jelzett, nettó 25 g
4 000 HUF
1390537
19064
273
Jewellery
Ezüst kétfüles tálka, Ag, nettó:8gr., jelzett, d:11,5cm fülekkel / Silver Bowl, Ag, net: 8gr, marked, d. 11.5 cm
20 000 HUF
1347001
19065
273
36000
Jewellery
Arany (Au.) 9K gyűrű turmalin berakással, jelzett, saját díszdobozában (Uhrenhaus Weirich, Eisenach), méret: 62, bruttó 8,3 g
36 000 HUF
1389192
19066
273
9500
Jewellery
1903-1904 Ezüst (Ag.) cigarettatárca tiszti(?) aláírásokkal (Okolicsányi, Waldstein, stb.), jelzett, bruttó 93,4 g
9 500 HUF
1390267
19067
273
Jewellery
Levél formájú ezüst (Ag.) hamutartó, jelzett, nettó 17,6 g
2 800 HUF
1389190
19068
273
14000
Jewellery
1903-1904 Ezüst (Ag.) cigarettatárca tiszti(?) névsorral, jelzett, berakás maradványaival, bruttó 140,4 g
14 000 HUF
1315201
19069
273
Jewellery
Ezüst mintás gyűrű, Ag., nettó: 3,3gr., jelzett, méret:58/Silver ring pattern, Ag, net.. 3,3gr, marked, size: 58
1 000 HUF
1315022
19070
273
Jewellery
Ezüst "golyómintás" ívelt nyaklánc, Ag., nettó: 20,5gr., jelzett, 40cm / Silver necklace, Ag, net.:20,5 g, marked, 40 cm
3 000 HUF
1389161
19071
273
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis színházi tárca, jelzett, sérült, nettó 30,6 g
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m