https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 345
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1139175
13970
271
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
926377
13971
271
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
1338333
13972
271
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, 1900, Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, plakettel. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1323933
13973
271
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1323350
13974
271
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Donáth László: Jairus fia. Marosvásárhely, 1929, Benkő-Nyomda. Kiadói illusztrált papírkötésben. Az előzék-, ill. címlapon kis szakadás. Felvágatlan. Ritka!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1336970
13975
271
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1291894
13976
271
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1291853
13977
271
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Falusi sportvezetők könyve. Bp.,1955, Athenaeum. 264 p. Kiadói illusztrált papírborítóban, kis sérüléssel. Ritka!
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1291586
13978
271
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
F. A. Mitchell-Hedges: Tengeri szörnyek. Bp., é.n., Rózsavölgyi. 258 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1291979
13979
271
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lázár István: A Nilus rózsája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. IV+248 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1177974
13980
271
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1174269
13981
271
0
7000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment