Books: Architecture, Art Number of items: 72
1297043
13563
271
Books: Architecture, Art
Gerszi Teréz - A németalföldi rajzművészet két évszázada. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, javított kiadói védődobozában.
2 000 HUF
1353309
13564
271
Books: Architecture, Art
Herendi porcelán. Budapest, Finomkerámiaipari Országos Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, 88 p. Színes, és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar, angol, német nyelvű kiadás. A könyv megviselt állapotban van!
1 400 HUF
1322739
13565
271
Books: Architecture, Art
2 800 HUF
1224787
13566
271
Books: Architecture, Art
Dercsényi Balázs: Magyar kastélyok. Bp., 1990, Officina Nova. Kiadói modern keménykötésben.
1 400 HUF
1144479
13567
271
Books: Architecture, Art
Schade Werner: A Cranach festő család. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
6 000 HUF
1137865
13568
271
Books: Architecture, Art
3 000 HUF
1147916
13569
271
Books: Architecture, Art
1 000 HUF
1340376
13570
271
Books: Architecture, Art
Ilona Pataky-Brestyánszky : Margit kovács. Budapest, 1976, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben kissé vsieltes fedőborítóval
2 000 HUF
1275878
13571
271
Books: Architecture, Art
Walter Ernő - Novák László: A színek világa Bp., 1927, Világosság ny. 119 l. 25 t. (színes) (Grafikai művészetek könyvtára V.) Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült, a címlap hiányzik.
1 000 HUF
1275901
13572
271
Books: Architecture, Art
4 000 HUF
1275842
13573
271
Books: Architecture, Art
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Budapest, 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kartonborítóval.
3 000 HUF
1373224
13574
271
Books: Architecture, Art
Einstein, Carl: Negerplastik. München, 1920, Kurt Wolff Verlag. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house