Number of items: 298
1361705
10267
270
Jelzés nélkül: Kapisztrán Szent János. Tus, pauszpapír, kisebb gyűrődésekkel szakadásokkal (sok helyen ragasztva van), 80×110 cm
12 000 HUF
1360239
10268
270
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton, sérült, keretben, 43×58 cm
1 000 HUF
1366545
10269
270
Jelzés nélkül: 5 db akvarell (különböző jelenetek), papír, 11×16 cm
3 000 HUF
1362908
10270
270
Jelzés nélkül: Női portré, olaj, vászon, 70×50 cm
2 000 HUF
1361624
10271
270
Jelzés nélkül: Kikötő, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 21,5×32 cm
4 000 HUF
1302124
10272
270
Olvashatatlan jelzéssel: Hajó sziklák közt, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1 000 HUF
1363366
10273
270
12 000 HUF
1360957
10274
270
Olvashatatlan jelzéssel: Téli erdőszél. Olaj, vászon, keretben, 64×32 cm
6 000 HUF
1360992
10275
270
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, vászon, sérült, keretben, 63×32 cm
3 000 HUF
1359779
10276
270
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 40×31 cm
7 000 HUF
1298834
10277
270
26000
26 000 HUF
1257704
10278
270
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m