Books: Religion

Number of items: 38

P. Kováts Ágoston: Alkalmatos, és alkalmatlan rajta létel Az Az: A' keresztényi Szent Erköltsöknek Követését Nyomban Sürgető Prédikátziók, Mellyeket A' Romai Katolika Anya Szentegy-házban Vasárnapokon olvastatni Szokott Szent Evangyéliomoknak értelme Szerént; öszve szedett, készétett, és több Esztendőknek Forgása alatt, élő nyelvével hirdetett; most pedig közönségre botsátott. Első esztendő. Első rész. Pest, 1802, Nyomtattatott, Patzkó Ferentz Jósef betüivel. Korabeli bordázott gerincű egészbőr kötés, 458 p. Volt könyvtári példány. Könyvtári bélyegzővel a címoldal hátoldalán. A borítója kopott, sérült!
13659.

6 000 HUF

Újszövetségi Szentírás. Bp., 1928, Palladis Rt. Dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban.
13660.

3 800 HUF
10,30
11,88

Keresztyén énekeskönyv. Kiadja a Dunántúli ágostai hitv.evang.egyházkerület. Bp., 1923, Hornyánszky Viktor Könyvkiadóhivatala. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, jó állapotban.
13661.

2 200 HUF
5,96
6,88

Munkay János: Jézus legszentebb szíve az én oltalmam életemben és halálomban. Imakönyv. Kiadói, illusztrált, csatos, bakelit kötésben. Budapest, é.n., Steinbrener.
13662.

3 000 HUF

Zádori ev. János: Isten a valódi szeretet. Imakönyv. Kiadói, illusztrált, csatos, bakelit kötésben. Budapest, 1927, Winterberg
13663.

1 800 HUF

13664.

2 000 HUF

13665.

1 000 HUF

13666.

800 HUF

13667.

8 000 HUF

13668.

6 000 HUF

Mátyás Ernő dr. (szerk.): A hit. Tíz előadás. Sárospataki Füzetek. 1 szám. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben.
13669.

800 HUF

13670.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF