Literature about photography

Number of items: 74

Radics Vilmos: Képszerkesztés, sajtófotó. [Bp.], [1984], MÚOSz. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12484.

1 400 HUF

Horváth Győző Ferenc: Fotómúlt. Kamera - kép - könyv. Bp., 1999, HOGyF Editio. 278. számú sorszámozott példány, készült 750 példányban. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12485.

3 000 HUF

Abring, [H. D.]: Von Daguerre bis Heute. Herne, 1981, Fotomuseum. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12486.

2 000 HUF

Fejér Zoltán: A fény szerelmese. Dulovits Jenő fotóművész, feltaláló munkássága. Bp., 2003, HOGyF Editio. 116. számú sorszámozott példány, készült 700 példányban. A szerző dedikációjával! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12487.

5 000 HUF

Fejér Zoltán: A magyar fototechnika és -optika története 1939-1966. Bp., 2003, HOGyF Editio. Fejér Zoltán négy könyve, papírtokban. Különféle kötésben, jó állapotban, részben bontatlan csomagolásban.
12488.

5 000 HUF

Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12489.

2 000 HUF

Fári László - Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12490.

2 000 HUF

Fári László - Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12491.

1 800 HUF

Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962, Táncsics Könyvkiadó. Kopott gerincű félvászon kiadásban, egyébként jó állapotban.
12492.

1 400 HUF

A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
12493.

1 400 HUF

A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
12494.

1 400 HUF

A fénykép varázsa. The Magic of Photography 1839-1989. Tizenkét kiállítás a magyar fotográfia 150 éves történetéből. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1989, Magyar Fotóművészek Szövetsége. Papírkötésben, jó állapotban.
12495.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF