Literature about photography Number of items: 74
1349510
12484
269
Literature about photography
Radics Vilmos: Képszerkesztés, sajtófotó. [Bp.], [1984], MÚOSz. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
1349081
12485
269
Literature about photography
Horváth Győző Ferenc: Fotómúlt. Kamera - kép - könyv. Bp., 1999, HOGyF Editio. 278. számú sorszámozott példány, készült 750 példányban. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
3 000 HUF
1349059
12486
269
Literature about photography
Abring, [H. D.]: Von Daguerre bis Heute. Herne, 1981, Fotomuseum. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1349038
12487
269
Literature about photography
Fejér Zoltán: A fény szerelmese. Dulovits Jenő fotóművész, feltaláló munkássága. Bp., 2003, HOGyF Editio. 116. számú sorszámozott példány, készült 700 példányban. A szerző dedikációjával! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
5 000 HUF
1349029
12488
269
Literature about photography
Fejér Zoltán: A magyar fototechnika és -optika története 1939-1966. Bp., 2003, HOGyF Editio. Fejér Zoltán négy könyve, papírtokban. Különféle kötésben, jó állapotban, részben bontatlan csomagolásban.
5 000 HUF
1348899
12489
269
Literature about photography
Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
1348860
12490
269
Literature about photography
Fári László - Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
1348865
12491
269
Literature about photography
Fári László - Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1 800 HUF
1348831
12492
269
Literature about photography
Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962, Táncsics Könyvkiadó. Kopott gerincű félvászon kiadásban, egyébként jó állapotban.
1 400 HUF
1348811
12493
269
Literature about photography
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
1348794
12494
269
Literature about photography
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
1348602
12495
269
Literature about photography
A fénykép varázsa. The Magic of Photography 1839-1989. Tizenkét kiállítás a magyar fotográfia 150 éves történetéből. Szerk.: Gera Mihály. Bp., 1989, Magyar Fotóművészek Szövetsége. Papírkötésben, jó állapotban.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house