Art-ceramics
Number of items: 26
1358999
11061
269
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Tálka. Festett mázas kerámia, jelzett,lepattanással, 15x14×4 cm
4 000 HUF
1339585
11062
269
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Csiga. Kavicsra ragasztva, hibátlan, mázas festet kerámia, 8×5 cm
2 000 HUF
1278788
11063
269
900
Art-ceramics
Illyés V Mihály: Korondi dísz tányér, kézzel festett mázas kerámia, apró máz hibával, jelzett, d:24 cm
1358465
11064
269
Art-ceramics
Forrásvíztartó kőkorsó, 1 l, lepattanással, m: 30 cm
1 400 HUF
1358517
11065
269
Art-ceramics
Kék színű mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
1 200 HUF
1358137
11066
269
Art-ceramics
Régi német söröskorsó, Lipcse nevezetességeivel, jelzett, ón tetővel, hibátlan, m:22 cm
2 000 HUF
1358578
11067
269
Art-ceramics
Dekoratív fém rátétes mázas kerámia tartó Marokkóból, jelzés nélkül, lepattanásokkal, m: 19 cm
2 000 HUF
1336055
11068
269
Art-ceramics
Üldögélő idős férfi, kerámia figura, alján kis lepattanásokkal, m: 21 cm
1 200 HUF
1326841
11069
269
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kislány és kisfiú, kézzel festettek jelzettek, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 ill. 12 cm
4 000 HUF
1107129
11070
269
Art-ceramics
1321337
11071
269
Art-ceramics
Tetején mázas agyag kiöntő. Alján ME jelzéssel, fent kis sérüléssel. m: 18 cm.
1 200 HUF
1308919
11072
269
Art-ceramics
Sötétbarna mázas kerámia teás készlet, jelzett, hiányos: kanna (m: 13 cm), kiöntő (m: 7 cm), bögre (m: 11 cm), cukortartó (m: 9) kis kopásnyomokkal.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m