Military

Number of items: 38

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Bercsényi Miklós gróf / Bercsényi tüzérek" kétoldalas katonai Br emlékérem szalagon (45mm) T:2 + 2db régi, Bercsényi Miklóst ábrázoló vágott motívum képeslap kartonlapon, rövid magyarázattal Hungary 1935. "Count Miklós Bercsényi / Bercsényi Artillerymen" double sided Br commemorative military medal with ribbon. Szign.: Lajos Berán (45mm) C:XF + 2 old cut motive postcards with on cardboard with short descriptions HPII 259.
30955.

4 800 HUF
13,01
15,00

30956.

1 000 HUF

Ispánki József (1906-1992) 1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság" aranyozott fém érem szalag nélkül (51mm) T:2- fülhiány, kopott aranyozás
30957.

1 200 HUF

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem nem saját mellszalaggal. Szign.: BERÁN T:2,2- ph., kis szennyeződés Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon and suspension ring. Sign.:BERÁN L. + 940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with not original ribbon. Sign.:BERÁN L.  C:XF small dirt
30958.

1 200 HUF

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" 3db cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem függesztőkarika nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2-,3
30959.

1 600 HUF

30960.

800 HUF

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 kis zománchiba Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge without makers mark, with mat (53x43mm) C:XF small enamel error Sallay 1/a.
30961.

6 000 HUF

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- korróziónyom, ph. Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF corrosion, edge error NMK 429.
30962.

800 HUF

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2, Hungary 1942. "Fire Cross 1st class" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 443.
30963.

3 000 HUF

1945-1958. Magyar Néphadsereg "Sapkajelvény tisztesek és honvédek számára" fém sapkajelvény, kopott festett címerrel + ~1958-1976. Magyar Néphadsereg "Tiszti sapkajelvény" aranyozott, zománcozott fém sapkajelvény + ~1960-1970. "Munkásőr sapkajelvény" zománcozott fém sapkajelvény T:2,2-
30964.

1 000 HUF
9

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, 1957-es típusú miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2
30965.

2 800 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
30966.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF