Maps

Number of items: 92

1947 Danube-Valley West East (2lap), Magyar Földrajzi Intézet, 1:1000e., 112x84cm
12857.

1 600 HUF

Burdekin-Townsville Region, Queensland. Geology and Minerals. Canberra, 1972, Geographic Section of the Deparment of National Development (Resources Series). Ásványtani, kőzettani, domborzati térképek a queenslandi Burdekin-Townsville régióról (Ausztrália), különböző méretben, összesen 3 db, ismertető füzettel, mappába rendezve, jó állapotban.
12858.

1 000 HUF

1921 Special Karte des Wettersteingebirges, a Wetterstein-hegység térképe, a hajtások mentén kis szakadásokkal, 1:40000, 43×71,5 cm
12859.

1 000 HUF

1928 Cortina D'Ampezzo e Dolomiti Cadorine Touring Club Italiano-Milano, 61x80cm
12860.

2 000 HUF

cca 1970 Olasz turistatérkép, Carta delle zone turistiche D'Italia, Consociazione Turistica Italiana, Gruppo di Brenta,eredeti mappában,  kettészakadva, 70x100cm
12861.

2 000 HUF

cca 1939 Európa politikai térképe, Magyar Földrajzi Intézet, R.T., 34x48cm
12862.

1 000 HUF

Alte Karten  im Lichtdruck. Fünf Karten Libyens und Sambias. Folge 11. Edition  Leipzig, 1976. 1 térkép hiányzik. Kiadói hengerben. 3db 53x67cm, 1db 34x53cm
12863.

4 000 HUF

cca 1949-1950 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvények, nem teljes sorozat: 1-8. sz.: országos áttekintő térkép, salgótarjáni és miskolci debreceni, békéscsabai, szegedi és pestkörnyéki, pécsi, kaposvári és nagykanizsai., győri és szombathelyi vonalcsoportok, + 11-12. sz. egy másik kiadásból: pestkörnyéki vcs., Budapest, összesen 10 db, a postalogisztikai információk (postahivatalok, irányítási vonalcsoportok, postaigazgatósági kerületek, mozgóposták, jegyzékelőmenetek, stb.) mellett a főbb közigazgatási-tömegközlekedési adatok (határok, vasútvonalak, stb.) feltüntetésével, némelyikre rávezetve az 1950. évi megyerendezés utáni változások, különböző léptékben, jó állapotban
12864.

18 000 HUF
48,78
56,25

A Balaton és környékének turistatérképe, rajz: Schubert, kiadó: Ignácz Heisler és Kózól,  vászonra kasírozva, 46x66cm
12865.

12 000 HUF

1889 Tasmánia posta, távírda, eső és vasúttérkép. Nagyméretű térkép / 1889 Large postal, railway telegraph and rainfall map of Tasmania. 70x90 cm
12866.

8 000 HUF

1889 Ausztrália, Queensland posta, távírda, eső és vasúttérkép. Nagyméretű térkép / 1889 Large postal, railway telegraph and rainfall map of Queensland, Australia. 70x90 cm
12867.

8 000 HUF

cca 1930 Délkelet Európa térképe. Szakadt. / Map of South Eastern Europe 60x80 cm
12868.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF