https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 359

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jakucs László: Aggtelek és vidéke útikalauz. Budapest, 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben
1
13814.

Jakucs László: Aggtelek és vidéke útikalauz. Budapest, 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Arany János Kapcsos könyve. Bp., é.n., Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr kötésben, sajtolt rézlemez kapoccsal, papír tokban, jó állapotban.
1
13815.

Arany János Kapcsos könyve. Bp., é.n., Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr kötésben, sajtolt rézlemez kapoccsal, papír tokban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Schmidt József (szerk.): Latin-magyar, magyar-latin. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói félbőr kötésben
1
13816.

Schmidt József (szerk.): Latin-magyar, magyar-latin. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói félbőr kötésben

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve.
1
13817.

Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1883, Franklin-Társulat. 1 t. VII+309 p. Korabeli félvászonkötésben. Könyvtári pecsétekkel.
1
13818.

Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1883, Franklin-Társulat. 1 t. VII+309 p. Korabeli félvászonkötésben. Könyvtári pecsétekkel.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
2
 
Nótaszó. Katonák daloskönyve. Szerk. Kis István. Bp., Zrínyi, 1978. Kiadói papírkötésben.
1
13819.

Nótaszó. Katonák daloskönyve. Szerk. Kis István. Bp., Zrínyi, 1978. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.
1
13820.

Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Ordas Iván: Az aradi tizenhárom. Budapest, 1988, Móra Ferenc Könyvkiadó. Karton kötésben
1
13821.

Ordas Iván: Az aradi tizenhárom. Budapest, 1988, Móra Ferenc Könyvkiadó. Karton kötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Halmágyi Szabolcs, Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben
1
13822.

Halmágyi Szabolcs, Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
6
 
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.
1
13823.

Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Lévai Béla: Lila-fehérben. Az UTE krónikája 1895-1950. Bp.,  1970, Sport. Kiadói keménykötésben
1
13824.

Lévai Béla: Lila-fehérben. Az UTE krónikája 1895-1950. Bp., 1970, Sport. Kiadói keménykötésben

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.
1
13825.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment