Autographs Number of items: 170
1339285
12155
267
Autographs
Grosics Gyula, Czibor Zoltán és Buzánszky Jenő focisták, az Aranycsapat tagjainak aláírásai lapokon
10 000 HUF
1340721
12156
267
Autographs
24 db levelezőlap, különféle sportolók aláírásaival (Lengyel Gyula, Molnár Károly, Vágási Aranka, Cser Győző, stb.)
1 000 HUF
1328811
12157
267
Autographs
1920 Építészhallgató leckekönyve a Műegyetem híres tanárainak saját kezű aláírásával- Pecz Samu, Altay... Megviselt állapotban, hozzá három bizonyítvánnyal
2 600 HUF
1310313
12158
267
Autographs
Petrich Kató (Petneki Jenőné) festőművész (1908-1987) aláírásgyűjteménye. 48 színész, politikus és más híres ember az 1920-30-as évekből aláírása jelzett bőr füzetben, benne: Szentmihályi Tibor, Bárczy Istbánm Cselényi, Vesztróczy, Telmányi, Dirk Fock, Csortos, Geszler, Kerpely, Medek, Szende, Marschalko, Thoroczkai-Wigand, Góth, Ligeti, Varsányi Irén, Bajor, Uray, Somlai, Ódry, Sugár, Pethes, Rajnai, Székelyhidy, Glatz Oszkár, Csók István.
10 000 HUF
1309844
12159
267
Autographs
cca 1930-80 Autogram-füzet számos magyar és néhány külföldi híresség, művész aláírásával, aláírt névjegyével, köztük Kodály Zoltán, Jávor Pál, Giacomo Rimini, Harsányi Zsolt, Beregi Oszkár, Várkonyi Nándor, Csathó Kálmán, Sinkovits Imre,Sütő András, Áprily Lajos stb. 77 oldalon aláírásokkal. Kissé kopottas, sérült bőrkötésű füzetben, néhány lap kijár.
10 000 HUF
1095255
12160
267
2200
Autographs
Mátray Erzsi (1894-1968) színésznő, Pataki József (1875-1957) színész, Kürti József (1881-1939) színész saját kezű aláírása emlékkönyv lapján
2 200 HUF
1318118
12161
267
Autographs
1985 Felszabadulás 40. évfordulója FDC az MSZMP XIII. kongresszusának nyitónapi bélyegzőjével Kádár János, Losonczi Pál, Lázár György aláírásával / 1985 End of the war FDC with autograph signatures of communist leaders of Hungary
18 000 HUF
1294188
12162
267
Autographs
1947 Kanyar József (1916-2005) történész, levéltáros, szerkesztő gépelt, autográf aláírással ellátott levele fejléces papíron.
1 200 HUF
982257
12163
267
Autographs
Aradszky László (1935-) magyar énekes, olaszos slágereivel a hatvanas években a magyar tánczene egyik legnépszerűbb előadója. - - aláírása az őt ábrázoló fényképen. Fotó Karsai S., Fészek Klub. Payer András és vendégei. 13x18cm
2 000 HUF
1278451
12164
267
Autographs
Válent Vilma (1887--1918) alt operaénekesnő saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon Krammer Ilonka aláírás
2 000 HUF
1278447
12165
267
Autographs
Németh Mária (1897-1967) szoprán saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon azonosítandó aláírás
2 000 HUF
1278445
12166
267
Autographs
Király Ernő (1884-1954) színész, rendező saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon Buttykay Ákos, (1871-1935) magyar zeneszerző aláírása
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house