Autographs

Number of items: 170

Grosics Gyula, Czibor Zoltán és Buzánszky Jenő focisták, az Aranycsapat tagjainak aláírásai lapokon
12155.

10 000 HUF

24 db levelezőlap, különféle sportolók aláírásaival (Lengyel Gyula, Molnár Károly, Vágási Aranka, Cser Győző, stb.)
12156.

1 000 HUF

1920 Építészhallgató leckekönyve a Műegyetem híres tanárainak saját kezű aláírásával- Pecz Samu, Altay... Megviselt állapotban, hozzá három  bizonyítvánnyal
12157.

2 600 HUF
7,05

Petrich Kató (Petneki Jenőné) festőművész (1908-1987) aláírásgyűjteménye. 48 színész, politikus és más híres ember az 1920-30-as évekből aláírása jelzett bőr füzetben, benne: Szentmihályi Tibor, Bárczy Istbánm Cselényi, Vesztróczy, Telmányi, Dirk Fock, Csortos, Geszler, Kerpely, Medek, Szende, Marschalko, Thoroczkai-Wigand, Góth, Ligeti, Varsányi Irén, Bajor, Uray, Somlai, Ódry, Sugár, Pethes, Rajnai, Székelyhidy, Glatz Oszkár, Csók István.
12158.

10 000 HUF

cca 1930-80 Autogram-füzet számos magyar és néhány külföldi híresség, művész aláírásával, aláírt névjegyével, köztük Kodály Zoltán, Jávor Pál, Giacomo Rimini, Harsányi Zsolt, Beregi Oszkár, Várkonyi Nándor, Csathó Kálmán, Sinkovits Imre,Sütő András, Áprily Lajos stb.  77 oldalon aláírásokkal. Kissé kopottas, sérült bőrkötésű füzetben, néhány lap kijár.
12159.

10 000 HUF
9

Mátray Erzsi (1894-1968) színésznő, Pataki József (1875-1957) színész, Kürti József (1881-1939) színész saját kezű aláírása emlékkönyv lapján
12160.

2 200 HUF
5,96
6,88

1985 Felszabadulás 40. évfordulója FDC az MSZMP XIII. kongresszusának nyitónapi bélyegzőjével Kádár János, Losonczi Pál, Lázár György aláírásával /  1985 End of the war FDC with autograph signatures of communist leaders of Hungary
12161.

18 000 HUF
48,78
56,25

1947 Kanyar József (1916-2005) történész, levéltáros, szerkesztő gépelt, autográf aláírással ellátott levele fejléces papíron.
12162.

1 200 HUF

Aradszky László (1935-) magyar énekes, olaszos slágereivel a hatvanas években a magyar tánczene egyik legnépszerűbb előadója.  - - aláírása az őt ábrázoló fényképen. Fotó Karsai S., Fészek Klub. Payer András és vendégei. 13x18cm
12163.

2 000 HUF

Válent Vilma (1887--1918) alt operaénekesnő saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon Krammer Ilonka  aláírás
12164.

2 000 HUF

Németh Mária (1897-1967) szoprán saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon azonosítandó aláírás
12165.

2 000 HUF

Király Ernő (1884-1954) színész, rendező saját kezű aláírása papírlapon, 16x24cm, hátoldalon Buttykay Ákos, (1871-1935) magyar zeneszerző aláírása
12166.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF