Number of items: 504

Szász jelzéssel: Női arc. Tus, papír, 13×10 cm
10350.

1 000 HUF

10351.

6 000 HUF

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm
10352.

3 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Fekvő. Akvarell-filc, papír, jelzett, 24×19 cm
10353.

4 600 HUF
12,47
14,38

Szenes Árpád (1897-1985) : Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 59×44 cm
10354.

8 000 HUF

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Budáról a Parlament. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10355.

50 000 HUF
135,50
156,25

Szentmiklóssy M. Sándor (?-?): Tulipánfák az udvaron. Olaj, karton, jelzett, 29×39 cm
10356.

30 000 HUF
81,30
93,75

Szereday Ilona (1952-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 37×50 cm
10357.

8 000 HUF

10358.

5 000 HUF

10359.

6 000 HUF

Széky jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült antik keretben, 48×64 cm
10360.

10 000 HUF

Szigeti Jenő (1881-1944): Júliusi napsütés. Színes linómetszet papír, megjelent  a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából,  22,5x18cm
10361.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF