Military

Number of items: 65

~1990. "TKOE (Tartalékos Katonák Országos Egyesülete)" nem hivatalos zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal (alapja a Honvédelemért kitüntető cím keresztje)  T:2
31118.

4 000 HUF

1993. "Nemzetközi Katonaszakács Verseny Budapest" aranyozott, zománcozott díjérem nem hozzá tartozó "A Magyar Néphadsereg hadtápfőnökétől" fatalpon T:2
31119.

800 HUF

1994. "A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994" 2db kétoldalas fém érem (65mm) T:2
31120.

2 000 HUF

1995. A "Magyar Köztársaság Légoltalmi Ligájának 60. évfordulója" aranyozott tokbak emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal T:PP felületi karc
31121.

800 HUF

2007. "Hűség a Hazához Érdemkereszt" és "Hűség a Hazához Posztumusz Érdemkereszt" kitüntetéseknek adományozói okiratai
31122.

1 000 HUF
10

Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration with ribbon C:XF
31123.

2 000 HUF

Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration without ribbon C:XF
31124.

1 000 HUF

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.:KMT (0.830/40mm) T:2 medallion javítva / Finland 1942. "Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class" gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with original ribbon. Sign.:KMT (0.830/40mm) C:XF center of medallion repaired
31125.

36 000 HUF
97,56
112,50

Franciaország ~1952. "Páncélos lovasság" fém sapkajelvénye, hátoldalán "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" (43mm) T:2 enyhén hullámos lemez France ~1952. "Armored Cavalry" metal beret badge with "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" on its back (43mm) C:XF slightly wavy
31126.

3 400 HUF
9,21
10,63

Német Birodalom 1918. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel (44x39mm) T:2- tű alsó rögzítője hiányzik German Empire 1918. "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin (44x39mm) C:VF the lower pin closure is missing
31127.

7 500 HUF
20,33
23,44

Német 3. Birodalom 1934. "1934. június 21" porcelán Hitlerjugend jelvény (28x17,5mm) T:2  German Third Reich 1934. "21. Juni 1934" porcelain Hitlerjugend badge (28x17,5mm) C:XF
31128.

3 000 HUF

Olaszország DN Gyalogos lövész fém sapkajelvény, az alakulat száma hiányzik (59mm) T:2 Italy ND Infantry metal cap badge, the number of the unit is missing (59mm) C:XF
31129.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF