Watches

Number of items: 33

Times billenőmotoros fém karóra, nem kipróbált
11238.

8 000 HUF

Citizen 28800 női karóra, naptáras, működik, jelzett, bőr szíjjal
11239.

1 800 HUF

Díszes Elgin zsebóra, működik
11240.

Díszes Elgin zsebóra, működik

10 000 HUF

Art deco stílusú Doxa zsebóra lánccal, működik, cserélt, plexi óraüveggel, saját dobozában
11241.

14 000 HUF
37,94
43,75

Roamer Searock automatic férfi karóra, működik bőr szíjjal, naptáras
11242.

16 000 HUF
43,36
50,00

Aranyozott, szarvas-, ill. autómotívummal díszített duplafedelű zsebóra, a számlapján hajszálrepedésekkel, lánccal, működik
11243.

13 000 HUF
35,23
40,63

Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch
11244.

20 000 HUF
54,20
62,50

11245.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett.
11246.

20 000 HUF
54,20
62,50

Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett
11247.

1 200 HUF

cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work.
11248.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1930 Elgin másodpercmutatós zsebóra, díszes, gravírozott tokkal, tájkép díszítéssel. Szép állapotban, működőképesen, jó üveggel. / Elgin mechanic pocketwatch with working mechanics
11249.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF