Printed Materials

Number of items: 321

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1901. XII. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1901, Magyar Néprajzi Társaság. 178 p. Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
12671.

6 000 HUF

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1902. XIII. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1902, Magyar Néprajzi Társaság. 240 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
12672.

6 000 HUF

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1903. XIV. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1903, Magyar Néprajzi Társaság. 380 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
12673.

6 000 HUF

Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. 1904. XV. évfolyam. 1-10. szám. Teljes évfolyam! Szerk. Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. Bp. 1904, Magyar Néprajzi Társaság. 388 p, Korabeli, dekoratív félvászonkötésben. A címlapról a könyvtári pecsétet levakarták.
12674.

6 000 HUF

1902 KakasMárton,  szerk.: Sipulusz és Faragó. Budapesten kiadott, kéthetenként megjelenő illusztrált élclap, a Budapesti Hírlap melléklete volt.5 szám, pp.:12, 28x21cm
12675.

1 200 HUF

1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt
12676.

1 200 HUF

1908 a Magyar Órások Szaklapja 10. évf. 17. lapszáma, benne számos érdekességgel.
12677.

2 000 HUF

12678.

2 600 HUF
7,05

1908 Balaton, a Balatoni Szövetség Hivatalos Értesítője I. évfolyamának 5. száma, pp.:50-64, 32x21cm
12679.

3 000 HUF

12680.

6 000 HUF

1909 Bp., Az Uránia Magyar Tudományos Színház "Az utolsó nemesi fölkelés százados évfordulójának emlékezetére" című műsorának plakátja, hajtott, 45x32 cm
12681.

1 000 HUF

1909 Balaton, a Balatoni Szövetség Hivatalos Értesítője II. évfolyamának I. száma, pp.:16, 32x21cm
12682.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF