Maps

Number of items: 73

cca 1915 Nyugati hadszíntér. Kókai Lajos kiadása. 50x68 cm
12608.

1 000 HUF

A Magyar Állam közigazgatási térképének lapmutató vázlata, 44x60 cm + az Új döntvénytár külső borítója
12609.

1 200 HUF

cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
12610.

3 400 HUF
9,21
10,63

Andrees Allgemeiner Handatlas. Második kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1886, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Nagyalakú, gerincén megerősített, kissé kopottas vászonborítású album, cserélt előzékekkel. Több lapon elázásból adódó színes folt.
12611.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1949-50  A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Debreceni vonalcsoport, 3sz. lap, sok ceruzás bejegyzéssel, 59x42cm
12612.

1 600 HUF

cca 1949-50  A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Pestkörnyéki vonalcsoport, 16sz. lap,  kis szakadásokkal, 59x42cm
12613.

1 600 HUF

1933 Meners kleinex Lexikon Atlas - Egänzungsband. Térképek a földrészekről, a világ összes országáról. 110 térkép, a legtöbb 2 oldalas. Kiadói sérült-gerinchiányos egészvászonkötésben.
12614.

12 000 HUF

cca 1941-1942 Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, kiadja a M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 29x43 cm
12615.

1 400 HUF

1943 Szabolcs vármegye közigazgatási térképe, tervezte: Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet R.T., 29x29 cm
12616.

1 000 HUF
11

1948 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye közigazgatási térképe, tervezte Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., 56x36 cm
12617.

1 200 HUF

Biczó Tamás grafikus és térképrajzoló ifjúkori térképrajzai füzetben
12618.

4 000 HUF

1944 Az Amerikai hadsereg térképei, 35db (A, Pl, Cs, Szu, Ro.)  Ny-K-i sávban, vegyes minőségben, de nagyrészt szép állapotban, 70x105cm
12619.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF