Maps Number of items: 73
1280979
12608
260
Maps
cca 1915 Nyugati hadszíntér. Kókai Lajos kiadása. 50x68 cm
1 000 HUF
1282626
12609
260
Maps
A Magyar Állam közigazgatási térképének lapmutató vázlata, 44x60 cm + az Új döntvénytár külső borítója
1 200 HUF
976142
12610
260
3400
Maps
cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
3 400 HUF
1254947
12611
260
Maps
Andrees Allgemeiner Handatlas. Második kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1886, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Nagyalakú, gerincén megerősített, kissé kopottas vászonborítású album, cserélt előzékekkel. Több lapon elázásból adódó színes folt.
20 000 HUF
1284015
12612
260
Maps
cca 1949-50 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Debreceni vonalcsoport, 3sz. lap, sok ceruzás bejegyzéssel, 59x42cm
1 600 HUF
1284172
12613
260
Maps
cca 1949-50 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Pestkörnyéki vonalcsoport, 16sz. lap, kis szakadásokkal, 59x42cm
1 600 HUF
1280084
12614
260
Maps
1933 Meners kleinex Lexikon Atlas - Egänzungsband. Térképek a földrészekről, a világ összes országáról. 110 térkép, a legtöbb 2 oldalas. Kiadói sérült-gerinchiányos egészvászonkötésben.
12 000 HUF
1284253
12615
260
Maps
cca 1941-1942 Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, kiadja a M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 29x43 cm
1 400 HUF
1284262
12616
260
Maps
1943 Szabolcs vármegye közigazgatási térképe, tervezte: Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet R.T., 29x29 cm
1 000 HUF
1284301
12617
260
Maps
1948 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye közigazgatási térképe, tervezte Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., 56x36 cm
1 200 HUF
1284303
12618
260
Maps
Biczó Tamás grafikus és térképrajzoló ifjúkori térképrajzai füzetben
4 000 HUF
1286666
12619
260
40000
Maps
1944 Az Amerikai hadsereg térképei, 35db (A, Pl, Cs, Szu, Ro.) Ny-K-i sávban, vegyes minőségben, de nagyrészt szép állapotban, 70x105cm
40 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house