Jewellery Number of items: 152
1286678
19024
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 3,9gr., jelzett, méret:53 / Silver ring with stone, Ag, gross: 3,9gr, marked, size: 53
2 000 HUF
1286676
19025
260
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., nettó: 2,5gr., jelzett, méret:56 /Silver ring, Ag, net.. 2,5gr, marked, size: 56
1 200 HUF
1286677
19026
260
2200
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., nettó: 6gr., jelzett, méret:60 /Silver ring, Ag, net.. 6gr, marked, size: 60
2 200 HUF
1286686
19027
260
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 4,9gr., francia, rák fémjel, méret:53 / Silver ring with stone, Ag, gross. 4,9gr, French hallmark of cancer, size. 53
2 400 HUF
1287740
19028
260
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 7,7gr., jelzett, 60cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 7,7gr, marked, 60cm
2 000 HUF
1287743
19029
260
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 14,9gr., jelzett, 52cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 14,9gr, marked, 52cm
4 000 HUF
1287734
19030
260
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 4,2gr., jelzett, 40cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 4,2gr, marked, 40cm.
1 000 HUF
1287731
19031
260
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 9,4gr., jelzett, 60cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 9,4gr, marked, 60cm.
2 800 HUF
1287725
19032
260
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 4,9gr., nyaklánc jelzett, a medáll nem, 36cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 4,9gr , marked necklace, the pendant is not 36cm
1 400 HUF
1286664
19033
260
Jewellery
Arany gyűrű kővel, Au., 14K, bruttó: 1,4gr., jelzés nélkül, méret: 54 / Gold ring with stones, Au 14K, gross: 1,4gr, without hallmark, size: 54
12 000 HUF
1286674
19034
260
2200
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., nettó: 6,6gr., jelzett, méret:52 /Silver ring, Ag, net.. 6,6gr, marked, size: 52
2 200 HUF
1286672
19035
260
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., nettó: 1,9gr., jelzett, méret:62 /Silver ring, Ag, net.. 1,9gr, marked, size: 62
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house