Printed Materials

Number of items: 367

cca 1930-1940 2 db, utazási prospektus német és angol nyelven(Koblenz, Bayerische Ostmark) / Koblenz and Bayerisches Ostmark tourist guides
13159.

1 800 HUF

cca 1930-90 Vegyes, apró szentkép tétel, 50db, cca  3x2cm és 8x4cm
13160.

1 000 HUF

cca 1930-40 Tenisszel kapcsolatos nyomtatványok, borítékok,vegyes méretben és minőségben,  5db
13161.

1 200 HUF

cca 1930 Ausztria, Stuttgart, Wiesbaden 3 db utazási brossura
13162.

1 600 HUF

cca 1930 Bp.VII., Tóth András gyermekkocsi és játékáru üzemének babakocsit reklámozó szórólapja, 23x16 cm
13163.

1 600 HUF

1930-34 A II. világháború előtt megjelent Színházi Életi  magazin gyermekeknek szóló "Kis Magazin" c. mellékletének szórvány számai, benne többek között eredeti SICC úr képregénnyel, mesékkel, versekkel, stb., összesen 15 db : 1930: 19., 32. sz.; 1931: 5., 25. sz.; 1934: 18-19.,(2×)  26., 31. 32. (2×), 34., 36., 45. sz.
13164.

6 000 HUF

1930 Bp., A Nimród Vadászújság XVIII. évfolyamának összes száma egybekötve. Teljes évfolyam, 36 számmal. 628 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon- kötésben. A kötéstábla egy kis része ázástól elszíneződött. felpúposodott, azonban a lapokat ez kevéssé érte. Gerincen apró sérülés.
13165.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1930-1945 Mozi Csoki, a Szent István Csokoládégyár albuma 98 beragasztott színészképpel
13166.

2 000 HUF

cca 1930-51 Különböző régi olaszországi turisztikai nyomtatványok, olasz és német nyelven, 10db
13167.

1 000 HUF

cca 1930-51 Különböző régi osztrák turisztikai nyomtatványok,  német nyelven, 10db, vegyes méretben és minőségben
13168.

1 000 HUF

cca 1930-40 Beszkárt, kétoldalas, különböző számolócédulák, 2db, 13x7cm
13169.

1 800 HUF

cca 1930-70 A Pesti református templom vegyes dokumentumai, levelei, nyomtatványai, okmányai ect.
13170.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF