Printed Materials Number of items: 367
1275444
13159
259
Printed Materials
cca 1930-1940 2 db, utazási prospektus német és angol nyelven(Koblenz, Bayerische Ostmark) / Koblenz and Bayerisches Ostmark tourist guides
1 800 HUF
1275790
13160
259
Printed Materials
cca 1930-90 Vegyes, apró szentkép tétel, 50db, cca 3x2cm és 8x4cm
1 000 HUF
1158682
13161
259
Printed Materials
cca 1930-40 Tenisszel kapcsolatos nyomtatványok, borítékok,vegyes méretben és minőségben, 5db
1 200 HUF
1242221
13162
259
Printed Materials
cca 1930 Ausztria, Stuttgart, Wiesbaden 3 db utazási brossura
1 600 HUF
1275213
13163
259
Printed Materials
cca 1930 Bp.VII., Tóth András gyermekkocsi és játékáru üzemének babakocsit reklámozó szórólapja, 23x16 cm
1 600 HUF
1274155
13164
259
Printed Materials
1930-34 A II. világháború előtt megjelent Színházi Életi magazin gyermekeknek szóló "Kis Magazin" c. mellékletének szórvány számai, benne többek között eredeti SICC úr képregénnyel, mesékkel, versekkel, stb., összesen 15 db : 1930: 19., 32. sz.; 1931: 5., 25. sz.; 1934: 18-19.,(2×) 26., 31. 32. (2×), 34., 36., 45. sz.
6 000 HUF
1277608
13165
259
Printed Materials
1930 Bp., A Nimród Vadászújság XVIII. évfolyamának összes száma egybekötve. Teljes évfolyam, 36 számmal. 628 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon- kötésben. A kötéstábla egy kis része ázástól elszíneződött. felpúposodott, azonban a lapokat ez kevéssé érte. Gerincen apró sérülés.
18 000 HUF
1275401
13166
259
Printed Materials
cca 1930-1945 Mozi Csoki, a Szent István Csokoládégyár albuma 98 beragasztott színészképpel
2 000 HUF
1275720
13167
259
Printed Materials
cca 1930-51 Különböző régi olaszországi turisztikai nyomtatványok, olasz és német nyelven, 10db
1 000 HUF
1275728
13168
259
Printed Materials
cca 1930-51 Különböző régi osztrák turisztikai nyomtatványok, német nyelven, 10db, vegyes méretben és minőségben
1 000 HUF
1273050
13169
259
Printed Materials
cca 1930-40 Beszkárt, kétoldalas, különböző számolócédulák, 2db, 13x7cm
1 800 HUF
1278060
13170
259
Printed Materials
cca 1930-70 A Pesti református templom vegyes dokumentumai, levelei, nyomtatványai, okmányai ect.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house