Flea Market

Number of items: 384

Bronzgyertyatartó, kétágú, 20x17cm
11250.

2 000 HUF

Antik fa doboz, monogrammal, közepes állapotban, kulcs nélkül, 19×29 cm
11251.

1 200 HUF

Szovjet intarziás fa doboz, zsanérok sérültek, 20×30 cm
11252.

1 000 HUF

Bőr fedeles kártyadoboz, kopott, 18×28 cm
11253.

1 200 HUF

Különféle állapotú  pénztárcák, közte sok bőrből készült, kb 40 db
11254.

2 000 HUF

Retro öngyújtó gyűjtemény, kb 40 db
11255.

2 000 HUF

1970 Kézilabda Mi 1699 grafikával üvegezett keretben
11256.
Legend

1 000 HUF

cca 1970-80 Retró gyufásdobozok teljes tartalommal, használatlan,  25db
11257.

1 000 HUF

6 db különféle magyar cigarettás doboz: Sultan Flor díszes szecessziós fémdoboz, Cleopatra szivarka, Gendry, The "Greys", stb., magyar és külföldi vegyesen, köztük 1 db papírból, kopásnyomokkal, különböző méretben
11258.

8 500 HUF
23,04
26,56

Márkás parfümös üvegek a 90 évekből, összesen:8 db
11259.

2 000 HUF

Díszes régi fémdoboz, kopásnyomokkal, 20,5×13,5×8 cm
11260.

1 000 HUF

Szalmával tömött brummogós maci, m: 38 cm
11261.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF