Jewellery

Number of items: 121

Ezüst, glídes nyaklánc, jelzett, Ag., 10,9gr., 45cm/Silver, glides necklace, marked, Ag. 10,9gr., 45cm
19036.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst, Figaro nyaklánc, jelzett, Ag., 24,5gr., 57cm/Silver, Figaro necklace, marked, Ag. 24,5gr., 57cm
19037.

5 000 HUF

Ezüst, fantázia nyaklánc, jelzett, Ag., 8,5gr., 56cm/Silver, fantasy necklace, marked, Ag. 8,5gr., 56cm
19038.

1 800 HUF

Ezüst szívmedál,  jelzett, Ag., 5,6gr./ Silver heart pendant, marked, Ag. 5,6gr.
19039.

1 200 HUF

Ezüst (Ag.) lánc, csiszolt gránáttal és gyönggyel, bruttó: 6 g
19040.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag.) kígyós gyűrű, méret: 56, nettó: 4,6 g
19041.

1 000 HUF

Ezüst (Ag.) nyaklánc motoros medállal, h:30 cm, nettó: 11 g
19042.

2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag.) nyaklánc szintetikus kő medállal, h:22 cm, bruttó: 5,8 g
19043.

1 400 HUF

Ezüst (Ag.) fülbevaló teklagyönggyel, bruttó: 2,8 g
19044.

800 HUF

Ezüst (Ag.) hajtű, almandinnal, h:7 cm, bruttó: 6 g
19045.

1 200 HUF

XIX. sz vége: Thale a. H. aranyozott ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Thale a. H., Germany 11 g
19046.

2 400 HUF

Ezüst kulcstartók, Ag., 22,5gr.,jelzett, 2db, cca 10cm/  Silver key chains, Ag. 22,5gr., marked, 2,cca 10cm
19047.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF