Books: Travelling, cities Number of items: 122
1147822
13786
255
Books: Travelling, cities
1 000 HUF
1158773
13787
255
Books: Travelling, cities
3 000 HUF
1138399
13788
255
Books: Travelling, cities
4 000 HUF
1041376
13789
255
Books: Travelling, cities
4 000 HUF
1177519
13790
255
Books: Travelling, cities
Míves Ottó: Kismaros község története. Kismaros, 1974. 134p. Sok képpel, aranyozott műbőr kötésben. Kis példányszámú kiadvány
2 000 HUF
919002
13791
255
Books: Travelling, cities
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval
3 000 HUF
1057806
13792
255
Books: Travelling, cities
1147311
13793
255
Books: Travelling, cities
Vitéz András dr., Pap Miklós et alii (szerk.): Budapest. Útikönyvek. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
975365
13794
255
Books: Travelling, cities
Gyimesi Endre: Zalai életrajzi kislexikon. Zalaegerszeg, 1994, Zala Megyei Önkormányzati Közgyűlés. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú.
1244977
13795
255
Books: Travelling, cities
Velence. Térképmelléklettel és képekkel. Eggenberger-féle útikönyvek. Szerk.: Szemlér Lőrinc. Bp., 1912. Eggenberger. 69 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1 600 HUF
1246395
13796
255
Books: Travelling, cities
Dornyay Béla: Veszprém és környéke részletes kalauza. Bp., 1927, Turistaság és Alpinizmus. 32. p. 14 képpel, 2 alaprajzzal, 1 műmelléklettel és a város térképével. Kiadói papírkötésben.
2 000 HUF
1246662
13797
255
Books: Travelling, cities
Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Bp., 2003, Újpesti Városvédő Egyesület. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house