Military

Number of items: 50

~1960-1970. "Munkásőr sapkajelvény" zománcozott fém sapkajelvény + "A Haza Szolgálatáért" arany, ezüst és bronz fokozata, a bronz mellszalag nélkül T:2,2-
31238.

1 000 HUF

~1960-1970. "Honvédelemért" zománcozott fém jelvény + "Kiváló Szakaszparancsnok" (2x) zománcozott fém jelvény + "Élenjáró Katona" (2x) zománcozott fém jelvény T:2
31239.

500 HUF
1,36
1,56

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2  NMK 615
31240.

1 000 HUF

~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett sérült adományozói dísztokban (155mm) T:1
31241.

1 400 HUF

~1970. "A Haza Fegyveres Szolgálatában" (4xklf) 15, 20, 25 és 30 év, zománcozott fém kitüntetések, mind mellszalagon, szalagsávval T:1-,2
31242.

2 000 HUF

~1970-80. "Kilián György Katonai Főiskola" zománcozott jelvény (46x27mm) T:1-
31243.

1 000 HUF

~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (4x) T:2
31244.

1 000 HUF

1984. "A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal és szalagdíszítménnyel, valamint szalagsávval T:1-,2 Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with a golden wreath" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 721.
31245.

30 000 HUF
81,30
93,75
14

1984. "A Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon kardokkal, valamint szalagsávval T:1-,2 Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with swords" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 722.
31246.

30 000 HUF
81,30
93,75
18

~2000. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" ezüstözött Br nem hivatalos kitüntetés hátoldalon "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel T:2-
31247.

1 000 HUF

DN "MN. LÉ. RE. Parancsnokság Emlékül" jelzett Ag emlékérem (34,56g/0.640/42mm) T:2 patina
31248.

3 600 HUF
9,76
11,25

DN "Nagysándor József / HM 43. Híradó és Vezetéstámogató Ezred - Székesfehérvár" (3xklf) emlékérem, aranyozott, ezüstözött és bronz változatok (42mm) T:P,1-,2 kis ü.
31249.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF