Chinaware / Porcelain Number of items: 85
1162968
11152
253
Afrikai elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:24 cm, h:29 cm
6 000 HUF
1162960
11153
253
Parlagi kecske, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:30 cm, m:17,5 cm
6 000 HUF
1230241
11154
253
Terrier, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:11 cm, h:14 cm 1230200
11155
253
7 000 HUF
1228209
11156
253
Jelzett vadászkutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:25 cm
2 000 HUF
1224266
11157
253
13 db kínai jelzett kanál, hibátlanok, h:13 cm
1 000 HUF
1227739
11158
253
Kínai porcelán teás készlet: kanna, 6 db csésze+alj, kiöntő, 2 db cukortartó, kézzel festettek, egy részük jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, különböző méretben
10 000 HUF
1227464
11159
253
Kínai kék-fehér mintás porcelán teáskanna 4 db hozzáillő teáscsészével, jelzettek, hibátlanok
1 200 HUF
1226740
11160
253
Jelzett szaké készlet, kézzel festett, eredeti dísz dobozában, hibátlan, összesen: 8 db
10 000 HUF
1223630
11161
253
Lány és fiú kutyával, kézzel festett bisquit porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm (2×)
2 000 HUF
1117957
11162
253
2 db fonott porcelán tálka, egyik Porfin márkájú, másik Iris, lepattant rózsákkal / 2 chinaware plates 22 cm, 12 cm
1 600 HUF
1207061
11163
253
Ezüstözött porcelán kávés/teás készlet, 6 db csésze, 6 db csészealj, 1 db kanna, 1 db tejkiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house