Number of items: 85
1224950
11092
253
Herendi Viktória mintás csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:4,5 cm
2 400 HUF
1226830
11093
253
Herendi Cleopatra, fehér mázas, jelzett (Szilágyi Nagy István), máz hibával, m:24 cm
10 000 HUF
1230225
11094
253
Herendi csipkebogyómintás kis tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 8x11x1,5 cm
1 200 HUF
1190372
11095
253
1225263
11096
253
Virágmintás Herendi porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
3 600 HUF
1225600
11097
253
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
3 000 HUF
1209422
11098
253
6 darabos Zsolnay virágmintás tányér készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25 cm + 1 db Zsolnay virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 26 cm
6 000 HUF
1179678
11099
253
Zsolnay virág mintás süteményes készlet (7db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19 cm, d:29 cm
12 000 HUF
1169602
11100
253
Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 12 cm
1 000 HUF
936463
11101
253
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
8 000 HUF
1230233
11102
253
Zsolnay akt, fehér mázas, jelzett, apró hajszálrepedéssel, m:23 cm
2 000 HUF
1230137
11103
253
Zsolnay virágmintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan,
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m