Number of items: 85

Herendi Viktória mintás csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:4,5 cm
11092.

2 400 HUF

Herendi Cleopatra, fehér mázas, jelzett (Szilágyi Nagy István), máz hibával, m:24 cm
11093.

10 000 HUF

Herendi csipkebogyómintás kis tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 8x11x1,5 cm
11094.

1 200 HUF

11095.

800 HUF

Virágmintás Herendi porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
11096.

3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11097.

3 000 HUF

6 darabos Zsolnay virágmintás tányér készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25 cm + 1 db Zsolnay virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 26 cm
11098.

6 000 HUF

Zsolnay virág mintás süteményes készlet (7db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19 cm, d:29 cm
11099.

12 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 12 cm
11100.

1 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
11101.

8 000 HUF

Zsolnay akt, fehér mázas, jelzett, apró hajszálrepedéssel, m:23 cm
11102.

2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan,
11103.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF