Books: Other rarities Number of items: 190
1223749
13600
253
1 800 HUF
1223856
13601
253
Konrád György: Az autonómia kísértése. Kelet-nyugati útigondolatok 1977-1979. Párizs, 1980, Magyar Füzetek (Magyar Füzetek könyvei 2.). Szamizdat kiadás, későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1224593
13602
253
Lambrecht Kálmán: Herman Ottó élete. Bp., 1933., Egyetemi ny. 264 p. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1228064
13603
253
Gazdáné Olosz Ella: Kézimunkázók könyve. Bukarest, 1986, Kriterion Kiadó. A szerző rajzaival. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1229909
13604
253
Passuth László: Sasnak körme között. Bp., 1966, Kozmosz. Műbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1224630
13605
253
B. Kovács Fréda: Rohanó áradat. Turul Szépmíves Könyvek 2. Bp., é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Vitéz nagylaki Rátz Jenő v. honvédelmi miniszter előszavával. A szerző aláírásával. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
2 000 HUF
1229993
13606
253
Mikszáth Kálmán: Kisebb regények 5. köt.: Az eladó birtok, Mindenki lépik egyet. Bp., 1910, Révai (Mikszáth Kálmán munkái 12.). Javított, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1 600 HUF
1229997
13607
253
Zola, Émile: Az összeomlás 1-2. köt. Bp., é. n., Gutenberg. Kopott félvászon kötésben, a két kötet egybekötve.
1023708
13608
253
100
961128
13609
253
1213509
13610
253
Kisfaludy Károly: Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-Társaság megbízásából szerkeszté s kiadta D. Schedel Ferenc. Pest, 1843. Kisfaludy-Társaság. Viseltes félvászon kötésben.
2 000 HUF
1117856
13611
253
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house