https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 190
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1223777
13696
253
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móricz Zsigmond: Erdély. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói kopottas nylkötésben, számozott (53.) bibliofil példány.
Starting price:
2 000 HUF
1223764
13697
253
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jean de La Fontaine. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói enyhén kopott nylkötésben, számozott (324.) bibliofil példány.Kiadói védőborítóval.
Starting price:
2 400 HUF
1223691
13698
253
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kalevala. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nylkötésben, számozott (3927.) bibliofil példány.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1224153
13699
253
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Leleszy Béla: Az őrs. Tíz lovas élete a honfoglalás idején. Bp., 1940, Rózsavölgyi. 308 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1224145
13700
253
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mészöly Gedeon: Földiekkel játszó... Csokonai életregénye. Bp., 1937, Rózsavölgyi és Társa. 316 p. Kiadói erős egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1224878
13701
253
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Yehia El-Karamany, Juhász Ernő: Arab társalgás. Tanuljunk nyelveket sorozat. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói keménykötésben. A kötet lapjai hullámosak, a borító foltos.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1155430
13702
253
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A mai világ képe. I-IV. köt. (4 db) Teljes! Bp. (1935) KMENY. 607p. 536p. 526p., 576p. I. Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Világnézet, kultúra, erkölcs, tudomány, művészet stb. II. Politikai élet. Szerk.: Gratz Gusztáv. A jelenkor politikája. Politikai rendszerek stb. III. Gazdasági élet. Szerk.: Hegedűs Lóránt. A világháború hatása, közlekedés, világgazdaság stb. IV. Természettudomány és technika. Szerk.: Csűrös Zoltán. Építészet, gyógyítás stb. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal. Félbőr kötésben
Starting price:
8 000 HUF
1041646
13703
253
0
10000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Neuer Plutarch, oder Bildnisse und Biographien der berühmtesten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältern bis auf unsere Zeiten. Nach den zuverlässigsten Quellen bearbeitet von einem Vereine Gelehrter. I Band. Pest, 1842-1846. Conrad Adolph Hartleben. Kopottas fél vászon kötésben, egyébként jó állapotban. Acél metszettekkel illusztrált kiadvány.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1228027
13704
253
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, kopott állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1228054
13705
253
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kandra Kabos: Magyar mythologia. Eger, 1897, Beznák Gyula Könyvkereskedő. Egészvászon kötés, jó állapotban.
Starting price:
12 000 HUF
1229314
13706
253
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
8 db Rózsavölgyi kiadó által kiadott könyv vegyes állapotban az 1930-as évekből
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1230826
13707
253
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment