Books: History

Number of items: 98

Jacques Bainville: Napoleon. Bp., é.n., Athenaeum. 429 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A gerinc szakadozott.
13193.

1 400 HUF

13194.

1 400 HUF

John Hersey: Hirosima. Bp., 1947, Dante. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13195.

1 000 HUF

Udvari élet a franczia királyok alatt. Bp., 1908., Franklin. 336 p. 78 egész oldalas és szövegközti illusztrációval. Korabeli, az eredeti selyemripsz kötést imitáló félvászonkötésben. A gerinc sérült.
13197.

3 000 HUF

Marczinkó Ferenc, Pálfi János, Várady Erzsébet: Az antik világ és a keresztény Európa története a honfoglalásig. A gimnázium és leánygimnázium IV. osztálya számára. Bp., 1941, K.M. Egyetemi Ny. 132p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti címlap felragasztva.
13198.

1 800 HUF

Vörös Győző: Taposiris Magna. Isis kikötője. Alexandriai magyar ásatások. 1998-2001. Bp., 2001, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Körének kiadványa. 203 p. Kiadói modern keménykötésben. Számos fotóval.
13199.

1 200 HUF

Sárváry Béla: Történelmi viszhangok élet, jellem és korrajzokban. Pest, 1857. Pfeifer. 350p. 5 fametszetű portréval. Korabeli félbőr kötésben.
13200.

14 000 HUF
37,94
43,75

Joseph C. Grew: Tokiói jelentés. Az USA japáni nagykövetének üzenete. Bp., 1945. Új idők.  Félvászon kötésben, hozzá kissé sérült papír védőborítóval.
13201.

1 000 HUF

13202.

3 000 HUF

13203.

1 200 HUF

13204.

10 000 HUF

Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal
13205.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF