Number of items: 249

Gárdai jelzéssel: Etetés az udvaron. Olaj, vászon, keretben, 65×82 cm
10060.

28 000 HUF
75,88
87,50

Gulyás Dénes (1927-2003): Tengerpart. Gouache, papír, jelzett, 43×51 cm
10061.

6 000 HUF

Guzsik jelzéssel: Háztetők. Olaj, fa lemez (oldala sérült), 43×57 cm
10062.

10 000 HUF

10063.

14 000 HUF
37,94
43,75

10064.

10 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Városligeti-híd. Rézkarc, papír, jelzett, foltos-hibás, 21×28 cm
10065.

8 000 HUF

Herman jelzéssel: Fürdőző nők, olaj, karton, fa keretben, 34,5×47,5 cm
10066.

15 000 HUF
40,65
46,88

Hénel jelzéssel: Mediterrán utca. Olaj, farost, 65×50 cm
10067.

7 000 HUF
18,97
21,88

Hornyánszky hagyatéki pecséttel, 5 db ceruza rajz, papír, 17×9-20×16 cm
10068.

1 600 HUF

Hranitzky Ilona (1889-?): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 54×70 cm
10069.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ilosvai jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×37 cm
10070.

6 000 HUF

Imre István (1918-1983): Gombák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm
10071.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF