Number of items: 88
1209669
11163
251
2 db virágmintás porcelán csésze, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 9 cm + 2 db Winterling alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 cm
1 200 HUF
1209661
11164
251
Díszes modern kínai porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
2 000 HUF
1213628
11165
251
Svájci gárdista Róma, porcelán szobor, sérült, m: 33 cm
1 200 HUF
1213685
11166
251
Kisfiú a kacsákkal, kézzel festett, jelzés nélkül, javított, m:10,5 cm
2 000 HUF
1130137
11167
251
Kis porcelán szuvenírek: Budapest Országház, Halászbástya, Tower of London, gyűszű, kistányér XXIII. János pápa képmásával, egy közülük jelzett, 5 db
1 000 HUF
1123327
11168
251
"6.IVV Wandertag 1981 TSV Buch a./Forst" feliratú porcelán falitányér, levonóképes, jelzés nélkül, hibátlan, d:18,5 cm
2 000 HUF
1162960
11169
251
Parlagi kecske, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:30 cm, m:17,5 cm
6 000 HUF
1162968
11170
251
Afrikai elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:24 cm, h:29 cm
6 000 HUF
1213482
11171
251
Őzike, fehér mázas, jelzés nélkül, olvashatatlan felirattal, kopott, m:14,5 cm
3 000 HUF
1208836
11172
251
Kínai dísztányér, levonóképes, jelzett (Jingdezheu), hibátlan, eredeti dobozában, d:23,5 cm
1 600 HUF
1138114
11173
251
Porcelán tétel, bögrék, tányérok összesen: 9 db
1 800 HUF
1157092
11174
251
Kínai talpas kínáló, részben kézzel festett, repedéssel, jelzés nélkül, m:11 cm, d:23 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m