Chinaware / Porcelain Number of items: 88
1210990
11127
251
"Boldog új esztendőt kívánnak a kereskedelmi igazgatóság munkatársai 1996" feliratú, nagyméretű Hollóházi porcelán egyedi tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 31 cm
2 000 HUF
1185638
11128
251
Hollóházi kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
1 000 HUF
1104492
11129
251
3 000 HUF
1138501
11130
251
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m:16 cm
1 400 HUF
1211878
11131
251
Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
3 000 HUF
1195579
11132
251
3400
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
3 400 HUF
1211971
11133
251
Virágmotívumos Kalocsai porcelán csésze + alj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 10 cm (csésze) ill. 15,5 cm (alj)
1 200 HUF
1211969
11134
251
Virágmotívumos Kalocsai porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12,5 cm
1 200 HUF
1211951
11135
251
Virágmotívumos kalocsai porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1 200 HUF
1211937
11136
251
Népi motívumos kalocsai porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1 200 HUF
1209280
11137
251
Hüttl Tivadar hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett (Epiag), egyik csészealjon hajszálrepedések, kiöntön belül letöréssel, összesen: 9 db
8 000 HUF
1209800
11138
251
Gránit virágmintás bödön, több sérüléssel, jelzett, m: 13 cm, d: 14 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house