https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 175
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1131348
14173
249
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1159158
14174
249
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Csikóink kényesek. Magyarországi cigány népköltészet. Vál.: Szegő László. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1107431
14175
249
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1025802
14176
249
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1041284
14177
249
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
926284
14178
249
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben. 1041861
14179
249
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1040983
14180
249
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1041554
14181
249
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1198474
14182
249
0
50000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
1198471
14183
249
0
22000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
1057830
14184
249
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment