Number of items: 99
1183225
11164
248
Porcelán morzsatartó, felirattal, hibátlan, jelzés nélkül, 19x12x10 cm
1 000 HUF
1186297
11165
248
Jelzett porcelán bili, hibátlan, fehér mázas, m:19 cm, d:13 cm
3 000 HUF
1187774
11166
248
Valentin napi fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
1 200 HUF
1182416
11167
248
Repesztett mázas három lábú kis váza, javított az alján, m:13 cm
1 000 HUF
1182604
11168
248
Fodros szoknyás hölgy, porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7 cm
1 000 HUF
1183573
11169
248
4 000 HUF
1183400
11170
248
Angol porcelán mustáros tégely, jelzés nélkül, kis lepattanással, apró kopásnyomokkal, gumi dugóval, m: 12 cm
4 000 HUF
1170793
11171
248
Tojás alakú rózsákkal díszített porcelán ékszertartó, matricás, hibátlan, jelzés nélkül, m: 10 cm
1138114
11172
248
Porcelán tétel, bögrék, tányérok összesen: 9 db
2 000 HUF
1161297
11173
248
Kínai sárkánymintával díszített porcelán tálak, 4 db, hibátlanok, jelzettek, d: 23 cm
2 000 HUF
1161278
11174
248
Club Seven feliratú porcelán pizzás tál, hibátlan, jelzés nélkül, d: 29 cm
1157092
11175
248
Kínai talpas kínáló, részben kézzel festett, repedéssel, jelzés nélkül, m:11 cm, d:23 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m