Chinaware / Porcelain Number of items: 99
1132654
11128
248
Zsolnay mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, jelzett, kopott
4 000 HUF
1157043
11129
248
28000
28 000 HUF
1183665
11130
248
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 15,5 cm
1 000 HUF
1187476
11131
248
Hollóházi tétel, összesen: 5 db, jelzettek, hibátlanok, m:6-13 cm
2 000 HUF
1184351
11132
248
9500
Szász Endre által tervezett, mintával díszített Hollóházi porcelán váza, szitanyomat, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
9 500 HUF
1185717
11133
248
Hollóházi néptáncos, sétáló lány (2db), Aquincumi akt (1db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26-29 cm
3 000 HUF
1185638
11134
248
Hollóházi kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
1 000 HUF
1138501
11135
248
Hollóházi virágos váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m:16 cm
1 600 HUF
1127714
11136
248
40000
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, apró karcolással, d: 31 cm
40 000 HUF
1100201
11137
248
8 db Hollóházi porcelán poháralátét, különféle magyar sportmotívumokkal (összesen 3 db motívum), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, némelyikük nagyobb lekopásokkal, d: 9 cm
1 000 HUF
1104492
11138
248
3 000 HUF
1150017
11139
248
Nagyméretű Hollóházi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, kopásnyomokkal, m: 32 cm Az Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete ajándéka Köböl József (1909-2000) nemzet-, ill. országgyűlési képviselő (1947-1958), budapesti alpolgármester (1949-1950), 1956-os politikai bizottsági tag részére 70. születésnapja alkalmából.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house