Art-ceramics Number of items: 36
1101583
11056
248
Art-ceramics
5 000 HUF
1170676
11057
248
Art-ceramics
1980 Moszkvai olimpiai kabala maci (Misa), mázas kerámia, m:15 cm
3 000 HUF
1183087
11058
248
Art-ceramics
Vegyes népi motívumos mázas kerámia tétel: dekoratív falitányér, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 22 cm; 3 db kancsó, jelzettek ("Józsa János Korond"), m: 18 cm; kulacs, felirattal, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm
1 200 HUF
1183586
11059
248
Art-ceramics
Hazaváró kerámia macska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 26,5 cm
4 000 HUF
1187846
11060
248
Art-ceramics
Petrás Alina (1978/1980- ): Virágzó magyar életfa, mázas kerámia falidísz, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×15 cm
1 200 HUF
1168114
11061
248
Art-ceramics
Koncz irredenta (cca 1930) kulacs, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, "Hiszek Magyarország feltámadásában" és " Baross Kávéház Budapest" felirattal, m:18,5 cm
4 000 HUF
1182633
11062
248
Art-ceramics
Virágos kerámia kiöntő, alján lepattanással, m: 17 cm
1 200 HUF
1183891
11063
248
Art-ceramics
Antik dísz falitányér keselyű képével, kézzel festett, kopott, jelzett, d:35 cm
10 000 HUF
1182483
11064
248
Art-ceramics
Kerámia rózsák réz szárakkal, többségén lepattanás, jelzés nélkül, (váza nélkül), összesen: 24 db
6 000 HUF
1182743
11065
248
Art-ceramics
Szécsi népviseletbe öltözött lány, jelzett kerámia figura, lepattanásokkal, m: 13 cm
1 000 HUF
1182748
11066
248
2200
Art-ceramics
Kisnemes, kerámia szobor, lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 22 cm
2 200 HUF
1184948
11067
248
Art-ceramics
Söröző férfi, kerámia szobor lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 26 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house