https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 342

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1912 Vác, Vácz és Vidéke társadalmi, közigazgatási és közművelődési szemle, a váci járásnak és a Váczi Járási Közművelődési Egyletnek hivatalos lapja, benne a váci művészeti élet bemutatásával
1
12862.

1912 Vác, Vácz és Vidéke társadalmi, közigazgatási és közművelődési szemle, a váci járásnak és a Váczi Járási Közművelődési Egyletnek hivatalos lapja, benne a váci művészeti élet bemutatásával

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
4
 
1913, cca 1960-1970 Antiquitäten, Alte Möbel, Oelgemälde alter Meister aus dem Besitze von Raab&Knapp; Souvenir aus Wien
1
12863.

1913, cca 1960-1970 Antiquitäten, Alte Möbel, Oelgemälde alter Meister aus dem Besitze von Raab&Knapp; Souvenir aus Wien

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre.  "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.
1
12864.

Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1913 Preiscourant Teudloff-Dittrich Budapester Armaturen- Pumpen- und Maschinenfabrik Aktiengesellschaft, a Teudloff-DIttrich Armatúra- Szivattyú- és Gépgyár Rt. német nyelvű ár- és árujegyzéke, számos érdekes ábrával. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
12865.

cca 1913 Preiscourant Teudloff-Dittrich Budapester Armaturen- Pumpen- und Maschinenfabrik Aktiengesellschaft, a Teudloff-DIttrich Armatúra- Szivattyú- és Gépgyár Rt. német nyelvű ár- és árujegyzéke, számos érdekes ábrával. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1913 Schindler Marianne: Az Adria felé vezető útjaink geográfiája. Térképmelléklettel. Kissé viseltes fedőborítóval.
1
12866.

1913 Schindler Marianne: Az Adria felé vezető útjaink geográfiája. Térképmelléklettel. Kissé viseltes fedőborítóval.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
1913 Nemzetközi Kereskedelmi Oktatásügyi kongresszus képes programfüzet 24p
1
12867.

1913 Nemzetközi Kereskedelmi Oktatásügyi kongresszus képes programfüzet 24p

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.
1
12868.

1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1914 Bp., A Kis Élclap hirdetési melléklete, XIII. évfolyam 5. szám
1
12869.

1914 Bp., A Kis Élclap hirdetési melléklete, XIII. évfolyam 5. szám

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban
1
12870.

1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1915-1917 Bp., Téli Újság, Vallásos irányú olvasmányok a magyar nép számára, 10 db
1
12871.

1915-1917 Bp., Téli Újság, Vallásos irányú olvasmányok a magyar nép számára, 10 db

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1915 Székesfőváros hirdetménye a gázművek üzemének folytatásáról hadviselés érdekében, plakát, papír, 47x31cm
1
12872.

cca 1915 Székesfőváros hirdetménye a gázművek üzemének folytatásáról hadviselés érdekében, plakát, papír, 47x31cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1915 Budapest Székesfőváros gázműveinek és elektromosműveinek katonai parancsnoksága hirdetmény,  plakát, papír, 60x44cm
1
12873.

cca 1915 Budapest Székesfőváros gázműveinek és elektromosműveinek katonai parancsnoksága hirdetmény, plakát, papír, 60x44cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment