Number of items: 275

Horváth Endre (1896-1954): Prométheusz. Rézkarc, papír, foltos, körbevágva, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 31×22 cm
10084.

2 400 HUF

Igaly József (1905-1980): Emelkedő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×48 cm
10085.

8 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Tájkép. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×24 cm
10086.

4 400 HUF
11,92
13,75

Iványi Ödön (1918-1985): Vízpart, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36,5×55 cm
10087.

18 000 HUF
48,78
56,25

Jaritz jelzéssel: Zöld-sárga mező. Olaj, farost, 53×53 cm
10088.

2 000 HUF
10

Jándi jelzéssel: Házak, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29×41,5 cm
10089.

5 000 HUF

10090.

2 000 HUF

Kass János (1927-2010): Antik jelenet. Szitanyomat, papír, utólag szignált, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
10091.

11 000 HUF
29,81
34,38

Kass János (1927-2010): Két fej. Rézkarc, papír, jelzett, 42×24 cm
10092.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kassák jelzéssel: Elemek. Vegyes technika, papír, 40×30 cm
10093.

1 200 HUF

Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×15 cm
10094.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kádár jelzéssel: Liget, olaj, fa, 32×45,5 cm
10095.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF