Number of items: 275

Mészáros Dezső (1923-2003): Vázlatrajzok (3db), toll-filc, papír, jelzett, 24×34 cm (1×), 21×17 cm (2×)
10132.

5 000 HUF

Mohr jelzéssel: Az alkohol ördöge 1928. Ceruza, papír, 12×19 cm
10133.

1 000 HUF

Moli jelzéssel: 2 db gyümölcsös csendélet, olaj, fa, az egyik jelzett, díszes fa keretben, 19,5×29,5 cm
10134.

9 500 HUF
25,75
29,69

Molnár jelzéssel: Gyümölcsök csendélet. Olaj, vászon, 30×40 cm
10135.

6 000 HUF

Molnár János (1950-): Szív küldi. Vegyes technika, papír, jelzett a paszpartu alatt, üvegezett keretben, d: 16,5 cm
10136.

5 000 HUF

Molnár János (1950-): Szent. Tus, papír, jelzett, 28×18 cm
10137.

5 000 HUF

Muhits Sándor (1882-1956):Pató Pál, linómetszet a Díszítő Művészet egyik (cca 1910) számából, dúcon jelzett, 20x19cm
10138.

1 000 HUF

Nagy jelzéssel: Háztetők. Olaj, fa lemez, 32×40 cm
10139.

8 000 HUF

Nagy jelzéssel: Sétahajó. Olaj, fa lemez, 41×49 cm
10140.

8 000 HUF

Nagy jelzéssel: 3 db akt. Szén rajz, papír, felcsavarva, 68×48 cm
10141.

3 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×24 cm
10142.

6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Hajók a Dunán. Olaj, karton, jelzett, keretben, 10×58 cm
10143.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF