https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 186
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1042297
13623
247
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1139559
13624
247
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.
The item is not available
1131307
13625
247
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
The item is not available
1131143
13626
247
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott karton kötésben
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1107431
13627
247
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1025802
13628
247
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1041284
13629
247
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
926284
13630
247
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben.
The item is not available
1041861
13631
247
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1175954
13632
247
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Horatius művei: Quinti Horatii Flacci Opera. Tyrnaviae / Nagyszombat, 1757. Typ. Acad., 697p. Erősen megviselt félbőr kötésben, belül hibátlan. / In damaged half leather binding
Starting price:
3 000 HUF
1176043
13633
247
0
7000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, szélein kissé szakadozott kiadói papírkötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
1039759
13634
247
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment