Art-ceramics

Number of items: 40

Repesztett felületű, dekoratív kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
11056.

1 200 HUF

Tófej kerámia váza, kis lepattanással, matricával jelzett, m: 9 cm
11057.

1 000 HUF

1 db "Esztergom" feliratú kerámia, 1 db Hollóházi porcelán gyűszű, m: 2,5 cm
11058.

1 000 HUF

Berkovits Anna (1911-1986) kerámia gyertyatartó, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 19,5 cm
11059.

4 000 HUF

Ifj. Badár Imre jelzéssel fésülködő akt, kis lepattanásokkal, m: 16 cm
11060.

3 000 HUF

Kézzel festett, mázas dísztányérok, 4db ebből egy jelzett (Gránit), hibátlan, d:23cm
11061.

800 HUF

Jelzett mázas kerámia korsó, hibátlan, m:15,5 cm
11062.

800 HUF

Made in Hugary felirattal kerámia fiúcska kosárral,lepattanásokkal, m:16cm
11063.

1 000 HUF

R. ill., B.V. jelzéssel porcelán figurák, jelzettek, 14 és 18cm, mindkettő javított
11064.

1 000 HUF

Kovács Margit (1902-1977): Esőleső. Festett mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m:37 cm
11065.

160 000 HUF
433,60
500,00

11066.

5 000 HUF

"In memorian congressus Eucharistici XXXIV. Budapest 1938." feliratú könyv alakú kulacs, dugó hiányzik, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:14 cm
11067.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF