Art-ceramics Number of items: 40
1129877
11056
246
Art-ceramics
Repesztett felületű, dekoratív kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
1 200 HUF
1167434
11057
246
Art-ceramics
Tófej kerámia váza, kis lepattanással, matricával jelzett, m: 9 cm
1 000 HUF
1166784
11058
246
Art-ceramics
1 db "Esztergom" feliratú kerámia, 1 db Hollóházi porcelán gyűszű, m: 2,5 cm
1 000 HUF
1167856
11059
246
Art-ceramics
Berkovits Anna (1911-1986) kerámia gyertyatartó, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 19,5 cm
4 000 HUF
1145474
11060
246
Art-ceramics
Ifj. Badár Imre jelzéssel fésülködő akt, kis lepattanásokkal, m: 16 cm
3 000 HUF
1166238
11061
246
Art-ceramics
Kézzel festett, mázas dísztányérok, 4db ebből egy jelzett (Gránit), hibátlan, d:23cm 1027776
11062
246
Art-ceramics
Jelzett mázas kerámia korsó, hibátlan, m:15,5 cm 1054486
11063
246
Art-ceramics
Made in Hugary felirattal kerámia fiúcska kosárral,lepattanásokkal, m:16cm
1 000 HUF
1054464
11064
246
Art-ceramics
R. ill., B.V. jelzéssel porcelán figurák, jelzettek, 14 és 18cm, mindkettő javított
1 000 HUF
977153
11065
246
160000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Esőleső. Festett mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m:37 cm
160 000 HUF
1067007
11066
246
Art-ceramics
5 000 HUF
1050015
11067
246
Art-ceramics
"In memorian congressus Eucharistici XXXIV. Budapest 1938." feliratú könyv alakú kulacs, dugó hiányzik, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:14 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house