Flea Market

Number of items: 450

Katona figurák 3db ebből 2db ólom, 9-11cm, 1db műanyag (talapzatról levált), 5,5cm
11692.

2 000 HUF

Rába-lux falra szerelhető ufólámpa, saját dobozában
11693.

1 000 HUF

1 pár cipőre szerelhető fém korcsolya, h: 26,5 cm
11694.

1 000 HUF

Különféle műanyag katonai játékfigurák, és -fegyverek + kisméretű elemlámpa + kis távcső, összesen 21 db
11695.

1 000 HUF

Egy cipősdoboznyi különféle játék: autó, bábuk,  LinguaCard angol nyelvű kártyajáték pakli, Kinder-játékok, stb., némelyik kis hiánnyal
11696.

1 000 HUF

Fürdőszobai tartó szett: Fokefe- és szappan, valamint vécépapír-tartó, műanyag, eredeti, kicsit sérült csomagolásában
11697.

1 000 HUF

Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 38×28 cm
11698.

8 000 HUF

Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 31×33 cm
11699.

8 000 HUF

Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 26×23 cm
11700.

8 000 HUF

Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 28×29 cm
11701.

8 000 HUF

Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 29×27 cm
11702.

8 000 HUF

6 db gyógyszeres és szépítőszeres doboz / vintage powder and medicine boxes
11703.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF