Flea Market
Number of items: 450
1143172
11692
243
Flea Market
Katona figurák 3db ebből 2db ólom, 9-11cm, 1db műanyag (talapzatról levált), 5,5cm
2 000 HUF
1122580
11693
243
Flea Market
Rába-lux falra szerelhető ufólámpa, saját dobozában
1 000 HUF
1122574
11694
243
Flea Market
1 pár cipőre szerelhető fém korcsolya, h: 26,5 cm
1 000 HUF
1122553
11695
243
Flea Market
Különféle műanyag katonai játékfigurák, és -fegyverek + kisméretű elemlámpa + kis távcső, összesen 21 db
1 000 HUF
1122511
11696
243
Flea Market
Egy cipősdoboznyi különféle játék: autó, bábuk, LinguaCard angol nyelvű kártyajáték pakli, Kinder-játékok, stb., némelyik kis hiánnyal
1 000 HUF
1122514
11697
243
Flea Market
Fürdőszobai tartó szett: Fokefe- és szappan, valamint vécépapír-tartó, műanyag, eredeti, kicsit sérült csomagolásában
1 000 HUF
891840
11698
243
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 38×28 cm
8 000 HUF
891842
11699
243
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 31×33 cm
8 000 HUF
891843
11700
243
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 26×23 cm
8 000 HUF
891845
11701
243
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 28×29 cm
8 000 HUF
891835
11702
243
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Falra akasztható busó maszk, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 29×27 cm
8 000 HUF
1102022
11703
243
Flea Market
6 db gyógyszeres és szépítőszeres doboz / vintage powder and medicine boxes
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m