Books: Travelling, cities

Number of items: 102

Briault, Maurice: Les savages d'Afrique. Párizs, 1943, Payot. Illusztrációkkal, fényképekkel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13357.

1 000 HUF

Papp Ferenc: Budapest meleg gyógyforrásai. Bp., 1942, 252 p., (A Rudas gyógyfürdő forrásainak helyszínrajza, kihajtható). 80 szövegközti képpel és ábrával.
13358.

3 600 HUF
9,76
11,25

Utazgassunk hazánk földjén!' MÁV belföldi turisztikai reklám / Hungarian State Railways tourism campaign s: Gebhardt. Litho címlappal. 64p. + térkép. (Szétvált borítóval)
13359.

2 400 HUF

Jellinek János A természetjárás iskolája Szerkesztette: ~ ~ I. kiadás. Budapest, é. n. Székely Imre. 70p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
13360.

2 200 HUF
5,96
6,88

Princz Gyula: Magyarország Földrajza. Bp., 1926. Danubia. 5 tábla melléklettel. Megviselt papírkötésben
13361.

2 000 HUF

Kadić Ottokár: Budapest a barlangok városa. Klny. a Földtani Értesítő új folyam I. 4. és következő számaiból. Bp., 1936, Magyar Barlangkutató Társaság. Tűzött papírkötésben, kis sérüléssel, 20 p.
13362.

1 000 HUF

Kadić Ottokár: A lillafüredi Szent István-barlang. Klny. A Természet 1931. évi novemberi számából. Bp., 1931, Budapest székesfőváros házinyomdája. Tűzött papírkötésben, kis sérüléssel, 16 p.
13363.

800 HUF

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, térkép mellékletekkel.
13364.

2 000 HUF

Mezei Iván: Börzsöny. Portyavezető. Bp., 1953, Sportlap és Könyvkiadó. Viseltes, kiadói papír kötésben.
13365.

800 HUF

Reich Milton Oszkár dr.:Erdély útikönyv, Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papír kötésben, hátoldal kötése elvált.
13366.

2 000 HUF

Gebhardt Antal, Opper Sándor: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13367.

1 200 HUF

Magyarország helységnévtára 1956, Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13368.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF