Books: Travelling, cities Number of items: 102
1137869
13357
243
Books: Travelling, cities
Briault, Maurice: Les savages d'Afrique. Párizs, 1943, Payot. Illusztrációkkal, fényképekkel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1121547
13358
243
Books: Travelling, cities
Papp Ferenc: Budapest meleg gyógyforrásai. Bp., 1942, 252 p., (A Rudas gyógyfürdő forrásainak helyszínrajza, kihajtható). 80 szövegközti képpel és ábrával.
3 600 HUF
1122062
13359
243
Books: Travelling, cities
Utazgassunk hazánk földjén!' MÁV belföldi turisztikai reklám / Hungarian State Railways tourism campaign s: Gebhardt. Litho címlappal. 64p. + térkép. (Szétvált borítóval)
2 400 HUF
1122073
13360
243
2200
Books: Travelling, cities
Jellinek János A természetjárás iskolája Szerkesztette: ~ ~ I. kiadás. Budapest, é. n. Székely Imre. 70p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
2 200 HUF
1122139
13361
243
Books: Travelling, cities
Princz Gyula: Magyarország Földrajza. Bp., 1926. Danubia. 5 tábla melléklettel. Megviselt papírkötésben
2 000 HUF
1148217
13362
243
Books: Travelling, cities
Kadić Ottokár: Budapest a barlangok városa. Klny. a Földtani Értesítő új folyam I. 4. és következő számaiból. Bp., 1936, Magyar Barlangkutató Társaság. Tűzött papírkötésben, kis sérüléssel, 20 p.
1 000 HUF
1148213
13363
243
Books: Travelling, cities
Kadić Ottokár: A lillafüredi Szent István-barlang. Klny. A Természet 1931. évi novemberi számából. Bp., 1931, Budapest székesfőváros házinyomdája. Tűzött papírkötésben, kis sérüléssel, 16 p. 1112062
13364
243
Books: Travelling, cities
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, térkép mellékletekkel.
2 000 HUF
1147767
13365
243
Books: Travelling, cities
Mezei Iván: Börzsöny. Portyavezető. Bp., 1953, Sportlap és Könyvkiadó. Viseltes, kiadói papír kötésben. 1147557
13366
243
Books: Travelling, cities
Reich Milton Oszkár dr.:Erdély útikönyv, Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papír kötésben, hátoldal kötése elvált.
2 000 HUF
1148209
13367
243
Books: Travelling, cities
Gebhardt Antal, Opper Sándor: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1138527
13368
243
Books: Travelling, cities
Magyarország helységnévtára 1956, Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house