Books: Other rarities Number of items: 257
1131031
13910
243
Berthold G.: Velencze titkai. Történeti regény. Fordította Till Mihály. I-II. kötet. Budapest, 1872. Scultéty Jozefa. KÉsőbbi félvászon kötésben
7 000 HUF
1131035
13911
243
Koszorú, Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
1131092
13912
243
Nemes Nagy Ágnes: Szárazvillám Versek és műfordítások Bp. 1957. Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötésben.
1 800 HUF
1131244
13913
243
Poginyi Antal: Kovács Márton. Bp., 1959. Belügyminisztérium Országos Rendőrfőkapitányság Politika (Nevelő) Osztálya. rendőrségi kiskönyvtár
1 000 HUF
1131081
13914
243
1 400 HUF
1148200
13915
243
Gellért Oszkár: Rubens asszonya - Új himnuszok a szerelemhez. Lipthay Imrének dedikált példány. Első kiadás. Bp. 1912. Nyugat 69p. A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval és gerinccel
4 000 HUF
1093973
13916
243
2 400 HUF
1131098
13917
243
900
Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1941. Révai. Első kiadás. Nyl fóliázva
1131146
13918
243
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.
2 000 HUF
1131137
13919
243
Berta Ilona: Isten áldd meg... Budapest, 1916, Horánszky Viktor Császári és Királyi Udvari Könyvnyomdája. Kartonált
1 000 HUF
1131304
13920
243
Kriza János : Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. III. köt. Bp. 1943. Bibliotheca. XX, 215p. Viski Károly bevezető tanulmányával. Fűzve, kiadói, illusztrált papírborítékban
1 400 HUF
1131301
13921
243
4600
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house