Number of items: 257

Berthold G.: Velencze titkai. Történeti regény. Fordította Till Mihály. I-II. kötet. Budapest, 1872. Scultéty Jozefa. KÉsőbbi félvászon kötésben
13910.

7 000 HUF
18,97
21,88

Koszorú, Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói papírkötésben
13911.

2 000 HUF

Nemes Nagy Ágnes: Szárazvillám Versek és műfordítások Bp. 1957. Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötésben.
13912.

1 800 HUF

Poginyi Antal: Kovács Márton. Bp., 1959. Belügyminisztérium Országos Rendőrfőkapitányság Politika (Nevelő) Osztálya. rendőrségi kiskönyvtár
13913.

1 000 HUF

13914.

1 400 HUF

Gellért Oszkár: Rubens asszonya - Új himnuszok a szerelemhez. Lipthay Imrének dedikált példány. Első kiadás. Bp. 1912. Nyugat 69p. A borító Gara Arnold munkája. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval és gerinccel
13915.

4 000 HUF

13916.

2 400 HUF

Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1941. Révai. Első kiadás. Nyl fóliázva
13917.

900 HUF
2,44
2,81

Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői.  48 p.
13918.

2 000 HUF

Berta Ilona: Isten áldd meg... Budapest, 1916, Horánszky Viktor Császári és Királyi Udvari Könyvnyomdája. Kartonált
13919.

1 000 HUF

Kriza János : Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. III. köt.  Bp. 1943. Bibliotheca. XX,  215p. Viski Károly bevezető tanulmányával. Fűzve, kiadói, illusztrált papírborítékban
13920.

1 400 HUF

Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. 1. kiadás! (Bp. 1943. )Officina. 113p. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. (Officina könyvtár 55-56. ) Kiadói félvászon kötésben.
13921.

4 600 HUF
12,47
14,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF