Printed Materials Number of items: 157
942920
12470
242
Printed Materials
2 600 HUF
1134843
12471
242
Printed Materials
1964 Meghívó az Erzsébet híd átadóünnepségére
1 000 HUF
1006415
12472
242
Printed Materials
1966 A világbajnokság legendás 3:1-es, magyar-brazil labdarúgómeccs belépőjegye / 1966 Entry ticket of the legendary World Cup Hungarian-Brasil 3:1 football match
7 000 HUF
942898
12473
242
Printed Materials
1967 Jacques Richez (1918-1994): Belga műszaki hét, Budapest, 1967. november 10-18. Offset plakát, jelzett, 101,5×71,5 cm
1 200 HUF
1031541
12474
242
Printed Materials
1968 Ludas Matyi XXIV. teljes évfolyam 1-52.szám. Vászon kötésben, szép állapotban.
10 000 HUF
1134234
12475
242
Printed Materials
1969 A Hétfői hírek c. újság Holdra-szállás alkalmából kiadott különkiadása 1136496
12476
242
Printed Materials
cca 1970 Ady Endre életét bemutató nagyméretű mappa, 17 db nyomattal, Népművelési Propaganda Iroda
3 000 HUF
1116057
12477
242
Printed Materials
1971 Budapest International Fair, Organiser Hungexpo- Budapest, plakát, papír, 17x11cm
1 000 HUF
947365
12478
242
Printed Materials
1971-1973 Az Út és cél c hungarista lap 5 száma
1 400 HUF
1132595
12479
242
Printed Materials
cca 1973 Ismertető füzet Charlie Chaplinről és a filmjeiről. Szerk.: Papp Éva. Tíz Chaplin-film forgalmazási jogának megvásárlása alkalmából kiadott MOKÉP-tiszteletpéldány, 32 p., kissé kopottas állapotban.
1131754
12480
242
Printed Materials
1974 75 éves a Ferencvárosi Torna Club emléklap 11x15cm, + FTC bélyeg
1 200 HUF
1136753
12481
242
Printed Materials
1976 Bp., 75 éves a Fészek Művészklub, benne Gross Arnold színezett rézkarcának offset nyomatával, 28x42 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house