Printed Materials

Number of items: 157

12470.

2 600 HUF
7,05

1964 Meghívó az Erzsébet híd átadóünnepségére
12471.

1 000 HUF

1966 A világbajnokság legendás 3:1-es, magyar-brazil labdarúgómeccs belépőjegye / 1966 Entry ticket of the legendary World Cup Hungarian-Brasil 3:1 football match
12472.

7 000 HUF
18,97
21,88

1967 Jacques Richez (1918-1994): Belga műszaki hét, Budapest, 1967. november 10-18. Offset plakát, jelzett, 101,5×71,5 cm
12473.

1 200 HUF

1968 Ludas Matyi XXIV. teljes évfolyam 1-52.szám. Vászon kötésben, szép állapotban.
12474.

10 000 HUF

1969 A Hétfői hírek c. újság Holdra-szállás alkalmából kiadott különkiadása
12475.

800 HUF

cca 1970 Ady Endre életét bemutató nagyméretű mappa, 17 db nyomattal, Népművelési Propaganda Iroda
12476.

3 000 HUF

1971 Budapest International Fair, Organiser Hungexpo- Budapest, plakát, papír, 17x11cm
12477.

1 000 HUF

1971-1973 Az Út és cél c hungarista lap 5 száma
12478.

1 400 HUF

cca 1973 Ismertető füzet Charlie Chaplinről és a filmjeiről. Szerk.: Papp Éva. Tíz Chaplin-film forgalmazási jogának megvásárlása alkalmából kiadott MOKÉP-tiszteletpéldány, 32 p., kissé kopottas állapotban.
12479.

800 HUF

1974 75 éves a Ferencvárosi Torna Club emléklap 11x15cm, + FTC bélyeg
12480.

1 200 HUF

1976 Bp., 75 éves a Fészek Művészklub, benne Gross Arnold színezett rézkarcának offset nyomatával, 28x42 cm
12481.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF