https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Art-ceramics

Number of items: 26

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hawaii emlék porcelán dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
1
11057.

Hawaii emlék porcelán dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm
1
11058.

Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm
1
11059.

Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Sörcsapoló ház és tető (2db), mázas kerámia, jó állapotban, m:36 cm és 11 cm
1
11060.

Sörcsapoló ház és tető (2db), mázas kerámia, jó állapotban, m:36 cm és 11 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Szőlőlevél mintás boros kancsó és poharak (6db), jelzett, mázas kerámia, néhány poháron hajszálrepedéssel
1
11061.

Szőlőlevél mintás boros kancsó és poharak (6db), jelzett, mázas kerámia, néhány poháron hajszálrepedéssel

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes kerámia tétel: nagy kancsók, bögrék, alátét, kisméretű tolltartó, stb., egy részük jelzett (Tófej), némelyik kopásnyomokkal, különböző méretben
1
11062.

Vegyes kerámia tétel: nagy kancsók, bögrék, alátét, kisméretű tolltartó, stb., egy részük jelzett (Tófej), némelyik kopásnyomokkal, különböző méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Jegesmedvés kerámia asztali lámpa, égő nélkül, lámpaernyővel, mázhibákkal, m: 30 cm
1
11063.

Jegesmedvés kerámia asztali lámpa, égő nélkül, lámpaernyővel, mázhibákkal, m: 30 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Körmöcbányai virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, 32×21 cm
1
11064.

Körmöcbányai virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, 32×21 cm

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
2
 
Páll Guszti korondi kerámia kiöntő, lepattanásokkal, jelzett, m: 23 cm
1
11065.

Páll Guszti korondi kerámia kiöntő, lepattanásokkal, jelzett, m: 23 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Antik süteményes tányérok, kis hibákkal, 4 db, d: 19 cm; mintában hozzá illő aufsatz, hajszálrepedéssel, m: 11 cm, d: 23 cm
1
11066.

Antik süteményes tányérok, kis hibákkal, 4 db, d: 19 cm; mintában hozzá illő aufsatz, hajszálrepedéssel, m: 11 cm, d: 23 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Ujj Zsuzsa által tervezett kerámiák, 2 db, hibátlanok, jelzettek, m: 5 és 13 cm, d:  8 és 13 cm
1
11067.

Ujj Zsuzsa által tervezett kerámiák, 2 db, hibátlanok, jelzettek, m: 5 és 13 cm, d: 8 és 13 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Zománcozott kerámia iparművész tál, mázhibával, jelzett, 35x18 cm
1
11068.

Zománcozott kerámia iparművész tál, mázhibával, jelzett, 35x18 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment